Uncharted 4 Download [PC]

Uncharted 4

LICZBA POBRAŃ: 10199

Uncharted 4: Kres Złodzieja można pobrać teraz w całości. Miejsce akcji gry Uncharted 4: Kres złodzieja, czwartego epizodu serii Uncharted rozgrywa się w poszukiwaniu skarbu. Możesz ją pobrać, klikając w bezpośredni odnośnik, który przekieruje do instalatora. W Uncharted 4: Kres Kresu Złodzieja można grać w języku polskim. Jeśli opis gry Uncharted 4 wzbudził Twoje zainteresowanie, dowiedz się więcej na temat tej gry komputerowej na PC. Warto zagrać dla fanów Westernów w pełną wersję gry Red Dead Redemption 2 Download.

Podobnie jak we wcześniejszych odcinkach tej przygodowej serii, wyruszamy w ekscytujące, pełne akcji podróże w poszukiwaniu dziwnych rzeczy i nagród. Sekcje zręcznościowe w tej grze należą do najlepszych z dostępnych. Mamy możliwość obserwowania pięknych scenerii i dyskutowania na ważne tematy, poznając jednocześnie głęboką narrację gry w trakcie jej trwania. Gra, podobnie jak seria Uncharted, zawiera wiele scenek filmowych o najwyższej jakości wizualnej i narracyjnej. Zarówno płynność animacji, jak i ogólna jakość muzyki są doskonałe.

Uncharted 4 Download

Uncharted 4 Download do Pobrania

To najlepsza fabuła w jakiejkolwiek grze z serii Uncharted, a to już bardzo dużo. Ten epizod kontynuuje reputację serii, która słynie z doskonałej fabuły i aktorstwa głosowego. Przyjeżdża starszy brat Nate’a, Sam, którego Nate nie widział od dłuższego czasu.

Nate jest gotowy na nową przygodę po tym, jak od czasu Uncharted 3 upłynęło sporo czasu. Sam zdaje sobie sprawę, że wyrusza w podróż, gdy puka do jego drzwi. Nie powiem nic na temat narracji, ponieważ nie chcę niczego zdradzać. W pewnym momencie możesz zagrać jako młodszy Nathan Drake i dowiadujemy się, co się z nim stało po wydarzeniach z gry. Hitem, który musi znaleźć się w Twojej bibliotece jest pełna wersja gry Wiedźmin 3 download.

Sprawdź:  Cat Goes Fishing [PC] Download PL

Naughty Dog wykonuje bardzo dobrą robotę

Dam Naughty Dog kredyt zaufania za to, że nie musi wprowadzać innowacji do rozgrywki w Uncharted 4. Nie zabraknie fantastycznej platformówki i eksploracji, a także porywającej akcji w zwarciu i strzelaniny, jak w poprzednich tytułach. Mam na przykład wrażenie, że SI przeciwników uległa poprawie. Tym razem przeciwnik jest znacznie inteligentniejszy i reaguje na twoje ciosy. Dzięki temu bardziej brutalne strzelaniny stają się trudniejsze, a mimo to pozostają ekscytujące.

Uncharted 4: Kres złodzieja download to przygodowa gra wideo akcji, której fabuła opiera się na losach Henry’ego Avery’ego. Po zdobyciu statku Ganges-i-Sawai i najechaniu na niego w poszukiwaniu skarbów, bohaterowie docierają do Libertalii, opuszczonej kolonii pirackiej. Na tę część składają się różne retrospekcje, które opisują, jak poznali się bohaterowie i co robił Nathan Drake.

Uncharted 4 Do Pobrania

Rozgrywka w pełnej wersji gry Uncharted 4

W grze zastosowano perspektywę trzecioosobową i elementy platformówki 3D. W epizodzie Sam i Cassie są u władzy, ale Nathan Drake tymczasowo jest w Twoich rękach. Aby ukończyć każdy poziom, musisz wykonywać liczne ruchy parkour, takie jak przeskakiwanie nad budynkami i wiszenie na skałach. Po prostu omijaj przeszkody, przyspieszaj i zaskakuj przeciwników z dołu lub z góry.

Kilka broni bohatera stało się potężniejszych. Może on teraz używać liny z hakiem do przenoszenia przedmiotów i przytrzymywać się gzymsów, aby wspinać się na klify. W trakcie gry warto prowadzić dziennik Drake’a, ponieważ zawiera on zdobyte informacje i odpowiedzi na wiele problemów. Dla tych, którzy wolą wyścigi samochodowe polecamy pobrać grę Need For Speed: Most Wanted [PC] Download.

Podsumowanie: Uncharted 4 do pobrania na PC

Bohaterowie mają ograniczony dostęp do narzędzi. Do dyspozycji masz karabin maszynowy, strzelbę, pistolet i gołe ręce. Działka możesz wymieniać, znajdując je przy poległych wrogach lub kradnąc. Ze względu na możliwość skradania się, nadal możliwe jest zabijanie wrogów i całych jednostek bez bycia wykrytym. Etapy gry możesz przemierzać między innymi za pomocą snajperki, broni szturmowej, wspinając się po budynkach, zabijając wrogów od tyłu i robiąc przy tym jak najmniej hałasu.

Sprawdź:  Horizon Zero Dawn [PC] Download PL

Plusy:

  • Jedna z najprzyjemniejszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem.
  • Wykonawcy głosu byli fantastyczni.
  • To było wybitne przedstawienie.
  • Platformówki dają mnóstwo frajdy.
  • Scenariusz jest szczególnie wymagający, ponieważ przeciwnik posiada sztuczną inteligencję.

LICZBA POBRAŃ: 10199

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Uncharted 4:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 70

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.