The Sims 2 [PC] Download PL

Ten Sims 2 jest bezsprzecznie przeznaczony dla starszych nastolatków. Seks, język i swobodne zachowanie są łatwe do posiadania, używania lub angażowania się. A ci Simowie mają teraz motywujące cele, takie jak romans lub bogactwo, wraz z towarzyszącymi im pragnieniami i niepokojami.

Gdy tylko jedno pragnienie zostanie zaspokojone, pojawia się kolejne. Jest to dość materialistyczne i nieustępliwe. Wszystko jest możliwe, od życzenia małego „wooHoo” na sianie do traktowania innych Simów źle lub chłodno. Obowiązuje tu trochę zasada „trash in, rubbish out”. Możesz być niegrzeczny, jeśli tego pragniesz. Jednak są też fascynujące rzeczy do zrobienia, gdy początkowy zapał do działania minie.

The Sims 2 Download

LICZBA POBRAŃ: 12421

W THE SIMS 2 Download, wysoce szczegółowej wersji Simsów, możesz zbudować postacie, które wyglądają tak samo jak Ty i inni członkowie Twojej rodziny lub kręgu znajomych. Dodatkowo możesz zaoferować im aspiracje, takie jak miłość, pieniądze czy rodzina, z których każda wiąże się z obawami i pragnieniami: Sim z aspiracjami rodzinnymi może pragnąć dziecka, podczas gdy jego romantyczny partner może pragnąć tylko trochę „WooHoo”. Alternatywnie, Twój Sim może zdecydować się na zakup baru lub łóżeczka dla noworodka. Simowie, którzy są szczęśliwi i unikają swoich zmartwień, częściej zdobywają punkty, które mogą wydać na unikalne przedmioty, które mogą poprawić ich życie.

Sprawdź też nowość grę: FNAF 2 [PC] Download PL

The Sims 2 Na PC

Simowie wykonują teraz dużo więcej zadań. Mogą wchodzić w bardziej szczególne interakcje, takie jak robienie niewybrednych żartów, czułe całowanie czy czytanie dziecku. Mogą być niechlujnymi zjadaczami, wypuszczać gazowe beknięcia, a jeśli mają w domu dziecko, możesz poczuć smród jego zabrudzonych pieluch.

Sprawdź:  The Sims 2: Własny Biznes - Download Pobierz

Nie ma wątpliwości, że młodsi gracze powinni unikać tej gry. Postacie mogą angażować się w aktywność seksualną z odsłoniętymi kończynami, a nawet sesje make-out mogą być dość parne. Postacie mogą być również okrutne lub hedonistyczne. Jednak dojrzali gracze bez wątpienia zainwestują wiele godzin w doskonalenie swoich technik sprzątania i gotowania, starając się oczarować dyrektora szkoły lub uwodząc kochanka między łóżkami.

the sims 2 pobierz za darmo

Jak pobrać The Sims 2?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ TERAZ: The Sims 2” na stronie, aby przejść do aplikacji.
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry.
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną.
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada.
  5. Następnie możesz przejść do pobierania.
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu.
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

The Sims 2 to kontynuacja najpopularniejszej gry z gatunku symulatorów i sandboxów. Twórcą jest EA Maxis / Maxis Software. 17 września 2004 roku to planowana data premiery gry. Jedną z najbardziej zaawansowanych gier wideo, jakie kiedykolwiek powstały, jest The Sims 2, która została przetłumaczona na wiele języków. Ze względu na wczesną popularność The Sims 1, twórcy włożyli w ten rozwój znaczną ilość pieniędzy.

Fabuła gry The Sims 2

Fabuła gry nie różni się zbytnio od fabuły pierwszego aktu produkcji. Na początku gry mamy możliwość zbudowania własnych „jaźni”. Wybieramy dla siebie tożsamość płciową oraz to, czy chcemy mieć związek, dzieci, czy zwierzaki. W The Sims 2 niemal wszystko jest pod naszą kontrolą, a przebieg naszej życiowej opowieści zależy wyłącznie od nas.

Sprawdź:  BUS SIMULATOR 21 [PC] Download PL

Oprawa, którą znamy z pierwszego rozdziału gry, doczekała się znaczących zmian. Sama mechanika gry nie zmieniła się aż tak bardzo. Nasze postacie są sterowane ręcznie, a my podejmujemy za nie decyzje. Nasi Simowie po krótkim okresie bezczynności automatycznie wykonają za nich „niezbędne” czynności. W większości przypadków odkryjemy jednak, że musimy włożyć w to całe nasze serce i duszę oraz zarządzać wszystkimi liczbami, aby zrównoważyć życie naszych simów. Trzeba pilnować takich zmiennych jak pragnienie, komfort, przyjemność, towarzystwo, wystrój domu, higiena osobista, energia, a nawet pęcherz. Wystarczy, że jedno zapotrzebowanie nie zostanie zaspokojone, a cenę możemy zapłacić nawet utratą sima. Twórcy podjęli próbę i przedstawili szereg intrygujących opcji, jak choćby dziedziczenie poszczególnych cech po rodzicach. Na wiele komentarzy, dialogów, czy ciekawych postaci jak duchy natkniemy się podczas pogawędek z innymi simami lub w trakcie różnych spotkań z innymi mieszkańcami.

Sprawdź też nowość grę: The Last of Us: Part I Download [PC]

Tryb jednego gracza

Podobnie jak poprzedniczka, The Sims 2 jest przystępna wyłącznie jako gra dla jednego gracza. Możemy grać bez stałego połączenia z Internetem. Dodatkowo w grze brakuje trybu kooperacji na jednym ekranie (split-screen). Zawartość w trybie dla jednego gracza oraz w grze podstawowej i dodatkach jest wystarczająca na kilka tysięcy godzin rozgrywki. Do instalatora The Sims 2 Download dołączony został dodatek, który można uruchomić w dowolnym momencie, aby zmienić rozgrywkę. W intrygującej symulacji trybu multiplayer użytkownik może zbudować nieskończoną liczbę rodzin, z którymi może następnie wejść w interakcję. Pamiętaj, że pełne wydanie ze wszystkimi wyborami możesz uzyskać za pośrednictwem The Sims 2 Download PC.

THE SIMS 2 + PEŁNA KOLEKCJA|

The Sims 2 od EA

W porównaniu do pierwszej porcji, kompletna produkcja, jak przystało już na projekty EA, jest naprawdę znakomita. Doskonały silnik gry, który zapewnia realistyczne i płynne animacje. Zniknęły błędy z poprzedniej części, a grafika została poprawiona. Jeszcze przyjemniej spędza się czas z tym symulatorem życia, gdy efekty świetlne, animacje 3D i dbałość o szczegóły przedmiotów, ludzi czy otoczenia połączone są z sugestywną muzyką.

Sprawdź:  Bus Simulator 16 - Download Pobierz

Podstawowe sterowanie i prosty design powinny przypaść do gustu wielu graczom. Kwestia wymagań technicznych jest dziś stosunkowo prosta – gra z 2004 roku będzie działać bez zarzutu na każdym urządzeniu. Dużą zaletą tytułu jest bezbłędnie usprawniona produkcja na każdy system operacyjny. The Sims 2 jest warte Waszego czasu, ponieważ bezsprzecznie jest to bardzo udana kontynuacja serii.

LICZBA POBRAŃ: 12421

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry The Sims 2:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.

Dodaj komentarz