The Medium [PC] Download Pełna Wersja PL

The Medium Download

The Medium Download PC Deluxe Edition [POBIERZ] PEŁNA WERSJA [PC/WINDOWS]

LICZBA POBRAŃ: 5992

Studio Bloober Team opublikowało nowy koncept, zatytułowany „The Medium”. Jest to opowieść o kobiecie, która posiada niezwykłą umiejętność: potrafi widzieć duchy. Wcielając się w Marianne, wcielamy się w postać medium, które próbuje rozwiązać trudną zagadkę śmierci dziecka.

Akcja gry toczy się w podupadłym hotelu w Krakowie, w latach 90. Marianne, postać w którą się wcielamy, ma dziwne wizje, które stają się coraz bardziej dokładne, gdyż w jej wizjach ukazane jest zabójstwo niewinnego dziecka. W miarę jak wizje stają się coraz wyraźniejsze, nasza bohaterka postanawia zgłębić tajemnicę.

Studio Bloober Team zastosowało tutaj nowatorską technologię, dzięki której możemy poruszać się pomiędzy dwoma odrębnymi wszechświatami. Wygląda to jak split screen z gry wideo. Co niewiarygodne, te dwie rzeczywistości są ze sobą powiązane, więc wszystko co zrobimy w jednej domenie będzie miało wpływ na drugą. W wyniku tej odpowiedzi nasza bohaterka będzie mogła bez obaw przejść do kolejnego etapu.

Sprawdź też inną grę do pobrania jaką jest: Forza Horizon 5 Download

Fabuła pełnej wersji gry The Medium na PC

Za sprawą tej gry wideo przenosimy się do lat 90-tych. Obecnie znajdujemy się w Krakowie w nieczynnym od dawna hotelu Niwa. Bazuje on na istniejącym w przeszłości hotelu Cracovia, ale jest to jego fabularyzowana wersja. Mieliśmy okazję zagrać Mariannę, główną bohaterkę, podczas produkcji filmu.

Zdolność bohaterki do konwersacji ze światem nadprzyrodzonym została już ustalona. Tutaj na własne oczy widzi ona śmierć dziecka. Postanawia rozwiązać zagadkę i odkryć, co było przyczyną przedwczesnej śmierci dziecka. Jeśli jesteś ciekawy historii przedstawionej w tym dziele, powinieneś natychmiast pobrać instalator The Medium Download.

Sprawdź:  HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3 HD [PC] Download PL

W całej grze zastosowano perspektywę trzecioosobową, co jest dość podobne do wykorzystania tej techniki w poprzednim filmie. Od konwencjonalnego TPP odróżniają ją tak zwane predefiniowane kąty kamery. Próbując uciec ze wspomnianego opuszczonego hotelu, będziemy rozwiązywać zagadki i unikać ataków zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich. Najtrudniejszą przeszkodą do pokonania będzie The Maw. Marianne dysponuje unikalnym zestawem umiejętności, jeśli chodzi o odkrywanie nowych dowodów i rozwiązywanie tajemnic. Detektywistyczne elementy gry są wspomagane przez zdolność bohaterki do słyszenia urywków rozmów, a także jej wyostrzony zmysł węchu.

The Medium PC Download

Niesamowita rozrywka do przeżycia na komputerze

Doskonałym sposobem na sprawdzenie swoich umiejętności jako medium jest przejście do The Medium PC już teraz. Przetrwanie jest najważniejszym elementem rozwoju tej gry, nie wspominając już o tym, że nasza bohaterka nie jest w stanie obronić się przed strasznymi zwierzętami.

Jeśli jesteś fanem ponurych historii o masowych mordach, prawdopodobnie docenisz Full PC The Medium. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, co się dzieje, gdy postawicie się w czyjejś sytuacji, to właśnie macie okazję się o tym przekonać. Jej zdolność do postrzegania przeszłych wydarzeń, szczególnie tych związanych z ludzką śmiertelnością, jest właśnie tego efektem.

Tajemnicza postać Marianne

W grze przejmujemy kontrolę nad Marianne, gdy ta postanawia odwiedzić opuszczony hotel Niwa. Znamienne jest to, że hotel ten wzorowany jest na prawdziwym hotelu w Krakowie lat 90-tych.

Jest to temat, który chciałabym poznać bliżej. Jeśli jesteś zainteresowany grą i dowiesz się, co przyciągnęło bohaterkę do tego niebezpiecznego miejsca, pobierz Medium Download. Najlepiej nie zdradzać żadnych szczegółów fabuły, więc zamiast tego skupimy się na wydarzeniach w hotelu.

Fragment całej wersji gry The Medium

Polecamy również zobaczyć inne gry do pobrania na głównej stronie.

Z tego powodu The Medium Download PC uważana jest za jedną z najlepszych gier inspirowanych Silent Hill, jakie są obecnie dostępne. Podobnie jak w klasycznych grach survivalowych, akcję w The Medium obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. W celu uzyskania tego nietypowego punktu widzenia, autorzy zastosowali stałe kąty widzenia kamery.

Oficjalny trailer z gry The Medium PC:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 70

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.