The Last of Us: Part I Download [PC]

Gra action-horror The Last of Us Part I dostępna jest na PC. Jest to odtworzenie gry akcji-horroru na konsolę PlayStation 3. Podąża za Joelem i Ellie, pogrążonym w żałobie ojcem i 14-letnią dziewczynką, podczas podróży przez Stany Zjednoczone zdziesiątkowane przez zakaźną chorobę. W ciągu 20 lat zabiła większość światowej populacji i zmieniła wielu w bezmyślne potwory. Sceny rozgrywają się w ponurych, opuszczonych budowlach, a zarówno ludzcy, jak i zainfekowani wrogowie atakują z bezwzględną furią.

The Last of Us: Part I Download [PC]

Akcja jest krwawa i przerażająca. Joel i Ellie zabijają napastników za pomocą pistoletów, noży, nietoperzy, improwizowanych materiałów wybuchowych i innych broni, często skrycie i zazwyczaj z dużą ilością krwi, gore i krzyku. Narracja, która skupia się na postaciach i relacjach, a jest pełna tragedii, poświęcenia i przerażających obrażeń, ma na celu wzbudzenie w graczach silnych uczuć, dzięki czemu poczują oni więź z bohaterami. Rodziców należy poinformować, że ta gra zawiera pewne wątki seksualne, bardzo mocny język i przedstawia Ellie czytającą magazyn pornograficzny (gracz tego nie widzi), zagrożoną napaścią seksualną i rozpoczynającą swój pierwszy związek z nastoletnią dziewczyną. Ponadto obie dziewczyny dzielą się butelką bimbru po piwie.

Sprawdź też nowość grę: Fifa 23 Download [PC]

The Last of Us: Part I na PC

Remake pierwszej gry (i jej rozszerzenia) jednej z najbardziej znanych franczyz PlayStation to THE LAST OF US PART I. Przedstawia on opowieść o dwójce ocalałych, którzy poruszają się po wyludnionym i nierozpoznawalnie jałowym amerykańskim środowisku, od 20 lat niszczonym przez chorobę opartą na zarodnikach, która skutecznie czyni z ofiar zombie.

Sprawdź:  Cat Goes Fishing [PC] Download PL

Ellie, 14-letnia sierota, która być może posiada klucz do wyleczenia choroby, jest pod opieką Joela, długo cierpiącego ojca, który niechętnie pełni rolę opiekuna. Muszą jednak przemierzyć tysiące mil przez miasta i wieś, aby dotrzeć do naukowców, którzy mają klucz do lekarstwa. Podczas podróży muszą nieustannie uważać na zagrożenia ze strony zarówno zainfekowanych, jak i zdesperowanych ludzi, z których wielu zwróciło się w stronę złodziejstwa, morderstw, a nawet kanibalizmu.

The Last of Us- Part I PC Pobierz

Dwójka zmuszona jest przedostać się przez zalane i opuszczone ruiny, uzbrojona w niewielką liczbę pistoletów, ograniczoną ilość amunicji oraz wszelką broń i materiały wybuchowe, jakie uda im się zgromadzić z ocalałych zasobów.

Muszą zdecydować, kiedy i czy zaufać i przyjąć pomoc innych ocalałych, których napotkają na drodze. W remake’u wykorzystano scenariusz, aktorstwo głosowe i performance capture z oryginału, ale prezentacja wizualna została całkowicie przerobiona przy użyciu najnowocześniejszej technologii graficznej. Dodatkowo, gra oferuje materiały uzupełniające, takie jak komentarz i opcja Speedrun, a także dodaje funkcje ułatwiające dostęp do gry, takie jak opisowy dźwięk dla fragmentów narracji.

Niesamowicie wciągająca fabuła w The Last of Us 1

Ten remake tworzy współczesne arcydzieło z prawdziwego klasyka PlayStation, podczas gdy wyraźnie nie jest dla małych dzieci. W momencie premiery w 2013 roku gra The Last of Us Part I (znana wtedy po prostu jako The Last of Us) napisała na nowo książkę o projektowaniu gier narracyjnych. Dostarczyła głęboko wciągającej opowieści o stracie, cierpieniu i nadziei dzielonej przez dwoje obcych ludzi zmuszonych do koegzystencji w postapokaliptycznym otoczeniu, łącząc najnowocześniejszą oprawę wizualną z nagradzanym pisarstwem i aktorstwem.

Jak pobrać The Last of Us: Part I na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry The Last of Us: Part I na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ TERAZ: The Last of Us: Part I” na stronie, aby przejść do aplikacji.
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry.
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną.
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada.
  5. Następnie możesz przejść do pobierania.
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu.
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!
Sprawdź:  Marvel's Spider-Man: Miles Morales Download

Wszystko to zostało zachowane w tym remake’u, który w sprytny sposób postanowił skupić się na wzbogaceniu doświadczenia poprzez współczesną grafikę. Modele postaci w tej scenie delikatnie skradają się przez krajobraz, który jest zaskakująco uroczy w swoim zniszczeniu, a jednocześnie wywołuje emocje tak prawdziwe jak smutek i szczęście.

Jak pobrać The Last of Us: Part I na PC?

Jeden z lepszych tytułów na PC

Można tu znaleźć niezliczone szczegóły. Od prowizorycznego przedszkola założonego przez małą grupę ocalałych dla ich dzieci w celu przywrócenia poczucia normalności, przez wyblakłe plakaty promujące znane, lecz fikcyjne marki, produkty i filmy, z których wiele jest oznaczonych miesiącem i rokiem powstania świata, po rozpadające się domy zawierające artefakty i przedmioty opowiadające historie ludzi, którzy dawno odeszli.

Sprawdź też nowość grę: Elden Ring Download [PC]

Akcja wzmacnia narrację. Aby przetrwać w tym świecie, Joel i Ellie muszą zabijać, ale nigdy nie jest to proste. Po zaatakowaniu niektórych przeciwników (i po kilku trafieniach wielu innych) na większości poziomów trudności, gracze zazwyczaj giną natychmiast i w dramatyczny, wywołujący ciarki sposób, co sprawia, że praktycznie każda konfrontacja jest niezwykle stresująca. Chociaż gra nigdy nie staje się łatwiejsza, brak zasobów tworzy poczucie prawdziwej ekscytacji, gdy Joel lub Ellie znajdują skarb.

Dodatkowo ulepszanie broni i tworzenie ekwipunku, czasem w środku walki, daje poczucie spełnienia i rozwoju. Wszystko to składa się na niezapomniane, oparte na postaciach interaktywne doświadczenie, które z pewnością spodoba się zarówno oddanym graczom, jak i młodszym odbiorcom, którzy są pełnoletni i mogą grać w dojrzałe gry. The Last of Us Part I to jeden z niewielu remake’ów, który zachowuje każdy aspekt oryginału, wykorzystując jednocześnie najlepsze cechy, jakie ma do zaoferowania obecna technologia gier.

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry The Last of Us: Part I Download:

Sprawdź:  FNAF 2 [PC] Download PL

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 88

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.