Syberia: The World Before Download [PC]

Syberia: The World Before spotkała się z miernym odzewem, mimo że była szeroko promowana i nagłaśniana w okresie poprzedzającym. Nie została wypchnięta w żaden sposób, w żadnej formie, poza przypadkowym pojawieniem się trailerów filmowych na rozwijającym się rynku.

O serii Syberia słyszały nawet osoby, które nie czytają rutynowo przygodówek. Gry Benoit Sokala są lubiane przez ludzi w każdym wieku, nie tylko tych „starszych”. Jest poprawnie, zwłaszcza w dwóch pierwszych odcinkach. Trzecia gra przygodowa z serii rozczarowała nas i została ostro skrytykowana przez graczy i krytyków, ale Sokal i Microids, studio w którym pracował ilustrator i grafik, wypuścili niedawno czwartą grę z serii.

Syberia: The World Before Download
POBIERZ TERAZ: Syberia: The World Before

(Ponad 3598 pobrań pliku)

Syberia: The World Before do pobrania

Poznajemy progresję historii od przodków Kate Walker podczas gry jako szereg postaci innych niż Kate Walker w Syberia: The World Before. Pamiętajmy, że historia rozgrywa się zaledwie kilka lat po wydarzeniach wyszczególnionych w trzeciej części, stąd nie zabraknie retrospekcji do wydarzeń sprzed kilkudziesięciu lat. Głównym celem protagonisty jest dowiedzenie się czegoś więcej o Danie Roze, postaci, której tożsamość często zakładamy.

Sprawdź również niesamowitą rozgrywkę: Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów Download

Chociaż technicznie rzecz biorąc, nowa gra, Syberia: The World Before to odpowiednie zakończenie 20-letniej serii. Im więcej grałem, tym bardziej oczywiste stawało się, że jest to ostatnia odsłona trylogii. Niektórzy mogą uznać brak ciągłości między poszczególnymi częściami opowieści za wadę, ale mnie takie historie bawią.

Rozgrywka w pełnej wersji gry Syberia: The World Before

Syberia The World Before Do Pobrania

Opowieść jest tu skondensowana i łatwiejsza do śledzenia. The World Before, w przeciwieństwie do pierwszych trzech rozdziałów, które podążały za bohaterem przez pół Europy i Syberię, skupił się na austriackim miasteczku Vaghen i jego wspaniałych okolicach w pobliżu Alp. W miarę postępu fabuły będziesz mógł zmieniać przeszłość oczami Dany Roze, drugiej protagonistki. Jest to typowa struktura czwartego aktu: podróż dobiegła końca, ale w locie trzeba dodać kilka elementów wykończeniowych. W tym otoczeniu Kate Walker świetnie oddaje obraz osoby, która wykonała swoją pracę i nie jest już zajęta sobą.

Syberia: The World Before jest o wiele więcej niż Kate Walker, znana bohaterka, która służy nam za przewodnika w roku 2004. Możemy postawić się w roli Dany Roze, siedemnastolatki, która mimo tragicznych warunków zrobi wszystko, by zostać słynną pianistką, ponieważ akcja recenzowanego dzieła również rozgrywa się w 1937 roku, tuż przed wybuchem II wojny światowej. Dzięki rozwiązywaniu zagadek w obu okresach czasowych, gracz przekona się, że obie postacie są nie tylko zadziwiająco podobne, ale również posiadają niezliczoną ilość dodatkowych cech. Ponadto należy pamiętać, że Syberia: The World Before wykorzystuje gameplay w tym aspekcie. Będziemy mogli przełączać się między postaciami i podróżować w czasie, aby rozwiązywać zagadki, podobnie jak w polskiej grze wideo The Medium.

Syberia: The World Before Download

Syberia The World Before Download

Po premierze Syberia: The World Before, niektórzy twierdzili, że dialogi zostały przesadzone przez zespół deweloperski Microids. Po pierwsze, niesamowity klimat sprawia, że chce się zanurzyć w tym świecie i rozwikłać wszystkie jego tajemnice, po drugie, w wielu sytuacjach możemy unikać rozmów z konkretnymi osobami lub ograniczać nasze interakcje, więc czas poświęcony na komunikację nie jest tu zmarnowany. Choć ilość czytania w nowej grze przygodowej Syberia jest subiektywna, to nie można zaprzeczyć, że jest go sporo. Cieszy mnie możliwość prowadzenia długich rozmów z każdym i poznawania dowolnych tematów. w porównaniu do innych dzieł tego samego gatunku.

Sprawdź również niesamowitą rozgrywkę: Sniper Elite 5 Download

Nie mam nic poza podziwem dla warstwy audio w Syberii: The World Before. Scieżka dźwiękowa, po raz kolejny, to mini klasyk. Pojawia się kilkakrotnie w całej grze, za każdym razem odciskając trwały ślad i wywołując silne emocje. Posłuchajcie jej niezależnie i stwórzcie własną opinię.

POBIERZ TERAZ: Syberia: The World Before

(Ponad 3598 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Syberia: The World Before:

Dodaj komentarz