Subnautica [PC] Download PL

Subnautica to nowa gra łącząca elementy action-adventure i role-playing. Została ona stworzona przez Unknown Worlds Entertainment. Zaprojektowano nowy podwodny sandbox na desktopy Windows. Gra odtwarza życie Robinsona Crusoe, ale w przyszłości i bez wyspy. Główny bohater zajmuje się tym, aby obca planeta była gotowa na zasiedlenie przez ludzi. Protagonista jest głównym bohaterem opowieści, ponieważ jest jedynym ocalałym z katastrofy statku kosmicznego na pozaziemskim świecie. Fani Aquarii z pewnością docenią eksplorację wspaniałego podwodnego siedliska. Pobierz pełną wersję gry Subnautica. Jeśli doceniasz tę wspaniałą grę, powinieneś ją zdobyć już teraz. Na pewno się nie zawiedziesz!

subnautica download pc
POBIERZ TERAZ: Subnautica

(Ponad 16587 pobrań pliku)

Według strony Subnautica Download, gra jest action-adventure z elementami przetrwania, ponieważ bohater musi jeść, pić i uciekać przed śmiertelnymi wrogami.

Pełna wersja gry Subnautica

Głównym celem darmowej edycji Subnautica jest przetrwanie. Utknęliśmy na pozaziemskiej planecie, która jest cała w wodzie, ale jej głębokość jest nieznana. Nie powiem wiele, ponieważ nie ma wiele do powiedzenia: wszystko, co mamy, to to, co wydaje się być niekończącym się oceanem. Podobnie dźwięk inaczej przemieszcza się pod powierzchnią niż nad nią. Wcielamy się w postać kolegi ze statku, który zostaje rozbitkiem na wyspie i musi przetrwać, będąc otoczonym przez wodę. Jeżeli lubisz strzelanki wypróbuj koniecznie pełną wersję gry Call Of Duty 2 [PC] Download PL.

Mówiąc wprost, tryb przetrwania w Subnautica Download nie jest dla każdego. Kiedy po raz pierwszy zobaczysz wszystkie różne trasy i gatunki, z którymi zmierzysz się w grze symulacyjnej o nurkowaniu, możesz czuć się zaniepokojony. Możesz odkryć o nich więcej, jeśli podpłyniesz do nich i użyjesz swojego podręcznego skanera, aby je zbadać.

Subnautica czyli Download PC

subnautica download pc full

Rozgrywka w tej grze może irytować niektórych graczy. Jeśli nie nazwiesz go „trybem wolnym” lub „trybem kreatywnym”, doświadczenie jest po prostu „eksploracją”. Nie musisz się martwić o to, że podczas tego trybu zabraknie ci jedzenia lub picia, albo że wyczerpie się licznik tlenu w lewym dolnym rogu.

Fanom tego typu historii spodoba się nasza strona. Nurkowie mogą zejść tak głęboko, jak tylko wybiorą, a najgłębsze lokacje są odkrywane pod wodą. Nie musimy się martwić o zwierzęta, które żyją w głębinach, ponieważ w tych warunkach nie możemy zginąć.

Pomimo tego, że twórcy mówią, że Subnautica Download nie jest grą grozy, to wiedzą właśnie co umieścić, aby gracz się bał. Płynąc coraz głębiej w tunele, zauważysz, że twój wzrok szybko zanika i nawet światło nie pomoże ci w ucieczce. Istnieją słabo zamieszkane obszary, jak również doliny, które prowadzą donikąd. Powszechne jest uczucie dezorientacji podczas nurkowania głębinowego, które może wywołać strach przed uwięzieniem. Uncharted 4 do pobrania będzie równie ekscytującą rozgrywką na komputerze.

Jak pobrać Subnautica na PC?

Możesz wtedy pływać gdziekolwiek zechcesz z pomocą kobiecej SI. Głównym celem Subnautica jest znalezienie jedzenia, wody i drogi ucieczki z planety. W czasie oczekiwania możesz zdobywać zasoby, które pozwolą Ci ulepszyć Twój sprzęt. Fabrykator oprócz materiałów produkuje takie przedmioty jak zbiorniki z tlenem, narzędzia naprawcze i skanery. Płytka woda wokół kapsuły jest domem dla kilku roślin i zwierząt. Możesz również szukać mniejszych tuneli i innych ruin w oddali, a także dodatkowych wraków i rozbitych fragmentów statków.

subnautica pobierz

Możesz zeskanować prawie wszystko w przyrodzie, w tym części nieorganiczne, zwierzęta i rośliny, aby dowiedzieć się o nich więcej i być może znaleźć plany nowych gadżetów. Informacje są następnie zapisywane w bazie danych, aby można było do nich sięgnąć w przyszłości. Sztuczna inteligencja (AI) w Subnautica Full Version Download często bada okoliczne terytorium, aby określić, gdzie należy złożyć zamówienia na określone towary.

POBIERZ TERAZ: Subnautica

(Ponad 16587 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Subnautica:

Dodaj komentarz