Stray Download [PC]

Stray od początku wydawał się być podróżą jedyną w swoim rodzaju. W końcu taką rolę mieliśmy odegrać: zagubiony kot w cyberpunkowej metropolii, który odkrywa, że poszukiwanie innych żywych istot nie ma sensu. Początkowo nie interesowała mnie koncepcja bohatera ratującego świat, ale teraz jestem ciekawa, jak daleko bohater gry zdoła ją pociągnąć. Na koniec nie mogłem oderwać oczu od seansu. Pobierzcie teraz pełną wersję gry Stray, by przekonać się, czy Stray jest wart waszego czasu.

Stray
POBIERZ TERAZ: Stray [PC]

(Ponad 1042 pobrań pliku)

Skąd pobrać Stray na PC?

Stray download jako gra wideo jest „przesądzony”. Jeśli chcieli, to nie mogli się pomylić z tą tytułową sugestią (z jakiegokolwiek powodu). Ta gra jest dość intrygująca. Animacje, które są wyjątkowo dobrze wykonane. Masz prawo zastanawiać się, czy ta gra jest czymś więcej niż tylko przygodówką. Blue Twelve, twórcy gry, nie wdali się zbytnio w szczegóły dotyczące sposobu rozgrywki w swoim piśmie.

Stray przedstawia przyszłość, w której wszyscy ludzie zginęli. Roboty i sztuczna inteligencja przejęły rolę głównych mieszkańców planety. Zurgi to jedyny inny gatunek znany humanoidom, który stanowi dla nich ciągłe zagrożenie. Zurgi, podobnie jak headcraby to urocze stworzenia. Istnieją wyłącznie po to, by pożerać wszystko, co wykazuje oznaki życia. Instalator Stray dostępny do pobrania w pełnej wersji gry jest odpowiedni.

Stray Download

Pełna wersja gry Stray na komputer

W grze Stray pierwszy raz roboty zetknęły się z żywym stworzeniem, jakim jest kot. Oczywiście z niebezpiecznego miasta mogą wydostać się tylko z pomocą futrzaka. Nawet jeśli nikt nie wie, co kryje się za stalowym sklepieniem ludzkiej aglomeracji, zurga nie potrafi oprzeć się powabowi błękitnego nieba i rozległych, otwartych przestrzeni. Sprawdź równie interesującą grę do pobrania Cat Goes Fishing Download.

Stray spotkał się z pozytywnymi opiniami. Pomimo otrzymania ogólnej oceny 8 lub 9, kilka punktów, w tym TheGamer i VG247, dało jej 10 na 10 punktów. Głównie ze względu na oprawę, przedstawienie kocich zachowań oraz nowatorskie i intrygujące koncepcje. Niemal wszystkie recenzje mówią, że powinniście w nią zagrać.

Czworonożne zwierzę, jakim jest kot, napotka liczne zagadki i przeszkody podczas eksploracji nowych obszarów (czyli nieoznaczonych).

Ciekawa i intrygująca fabuła Stray

Twórcy te gry nie są zainteresowani aktorstwem czy filmowymi sytuacjami. W krótkim czasie dowiadujemy się wiele o naszym głównym bohaterze i zyskujemy poczucie tego, kim jest. Poczynania słynnego rudzielca będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, co naszym zdaniem będzie ogromnym atutem tej produkcji. Diablo 2 Resurrected jest grą, którą warto dołożyć do swojej kolekcji.

Stray do pobrania

Fabuła Stray jest prosta, a momentami wręcz oczywista, ale mimo to gra daje mnóstwo frajdy. W grze gracz wciela się w rolę porzuconego miejskiego kota, który na skutek serii nieszczęść zmuszony jest spędzić resztę życia wśród robotów i innych niebezpiecznych zwierząt. W drodze z niebezpiecznego miasta pomaga mu dron. Na swojej drodze spotka zarówno dobre, jak i złe istoty.

Podsumowanie: Stray Download

Historia Stray’a na pierwszy rzut oka wydaje się prozaiczna, ale jest pełna intrygujących szczegółów i może nawet przybrać nieoczekiwany obrót. Jest kilka błędów gramatycznych, ale nie mają one wpływu na ogólne wrażenie z opowieści. Nie wyrządzają one jednak nikomu krzywdy.

Stray Download PC

Główne historie kotów studia BlueTwelve są zaśmiecone niepowiązanymi z nimi historiami pobocznymi. To dobrze, bo historia świata urzekła mnie od początku do końca. Główny bohater, Kitty, i jego komputerowy towarzysz prowadzą dziwne rozmowy, które skłaniają do zastanowienia się nad wszechświatem.

Pomimo faktu, że ukończyłem go w około pięć godzin, możesz łatwo spędzić osiem do dziesięciu godzin badając i grając w grę w pełni. To doskonała długość dla niezależnego filmu z tak prostym założeniem jak ten. Twórcy stwierdzili, że jakość jest ważniejsza niż ilość i udało im się to osiągnąć.

POBIERZ TERAZ: Stray [PC]

(Ponad 1042 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Stray:

Dodaj komentarz