Sniper Elite 5 Download [PC] PL

Najpopularniejsza pierwszoosobowa strzelanka przeżywa swój powrót. Pomimo posiadania idealnej fabuły gra zachęca również sterowaniem i ciekawa rozgrywką. Znajduje się w kontrolowanej przez Niemców Francji tuż przed legendarną inwazją aliantów na Normandię, tym razem musi stawić czoła komuś innemu.

Sniper Elite 5 Deluxe Edition

LICZBA POBRAŃ: 7890

Rozgrywka w Sniper Elite 5

Gracz w Sniper Elite 5 podróżuje do Francji z 1944 roku. Gdy Karl Fairburne spotyka się z lokalną opozycją, ta zaczęła już podkopywać obronę Wału Atlantyckiego. Muszą jednak zmierzyć się z czymś znacznie gorszym: operacją nazistów „Kraken”. Tylko nasz snajper może przeniknąć przez armię inwazyjną i odkryć, co Trzecia Rzesza knuje za zamkniętymi drzwiami.

W najnowszej odsłonie bohater dołącza do grupy amerykańskich Rangersów, których zadaniem jest przełamanie obrony Wału Atlantyckiego. Nikogo jednak nie zdziwi informacja o przygotowaniach do Operacji Kraken i zajęcie się eliminacją całej nazistowskiej armii we Francji jako pierwszym zadaniem Karla. Karl robi kilka małych kroków, aby zademonstrować na papierze te części planu Abelarda Mollera, których nie wziął pod uwagę przed lunchem. W grze wideo Sniper Elite 5 download wiele filmowych cutscenek przedstawia spisek głównego antagonisty, który ma pomóc nazistom w wygraniu wojny. Sprawdź popularną serię gier F1 22 Download.

Sniper Elite 5 PC Download

Sniper Elite 5 Do pobrania na PC

Sniper Elite 5 przenosi nas ponownie do Francji z 1944 roku. Po raz drugi w tytule protagonistą jest Karl Fairburne. Kiedy Mickey dociera do niemieckiego Wału Atlantyckiego, zostaje poprowadzony na wybrzeże Bretanii, gdzie Niemcy zbudowali potężną fortecę. Obrona Niemiec musiała zostać osłabiona, abyśmy mogli odpowiedzieć siłą.

Sprawdź:  Dead Space Remake Download

Podczas swojego śledztwa nasz bohater dowiaduje się o operacji Kraken. Jeśli nazistowskie Niemcy zrealizują plan, aby wygrać wojnę, Karl musi nie tylko wykonać swoje początkowe zadanie, ale także dowiedzieć się więcej o planie, aby zapewnić jego ogromne znaczenie i potencjał wpływu na wojnę. Linki Sniper Elite 5 Download PC to bez wątpienia najprostszy sposób na uzyskanie dostępu do fabuły gry i wykorzystanie wszystkiego, co chcemy.

Sniper Elite 5 Pobierz na PC

Jak pobrać Sniper Elite 5 na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ GRĘ: SNIPER ELITE 5 ” na stronie, aby przejść do aplikacji.
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry.
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną.
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada.
  5. Następnie możesz przejść do pobierania.
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu.
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry. Zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

Zmiany w stosunku do poprzednich części gry

W Sniper Elite 5 wcielamy się w Karla Fairbourna, który powraca do Francji z 1944 roku. Po przybyciu do Bretanii, naszym głównym celem będzie osłabienie Wału Atlantyckiego, ogromnej niemieckiej fortecy obronnej. W wyniku „Operacji Kraken” ujawniona została tajna strategia nazistów, mająca na celu pokonanie aliantów.

Jest to znacząca zaleta, ponieważ tryb fabularny można ukończyć w pojedynkę lub ze znajomym. Fajniej jest grać w grę z przyjacielem lub współpracownikiem. Znacznie poprawiono również grywalność drugiego typu. W zamian za naszego towarzysza mamy teraz dostęp do broni palnej, amunicji i środków medycznych. Natomiast jeśli lubisz inne klimaty gier zachęcamy do zapoznania się z Diablo 2 Resurrected Download.

Sprawdź:  GTA 4 DOWNLOAD

Pełna wersja gry Sniper Elite 5

Możliwość dołączenia do sesji obcych to kolejna nowość w Sniper Elite 5. Podczas tych rozgrywek wcielamy się w rolę niemieckich snajperów ścigających innych graczy podczas wykonywania przez nich misji. Gracze stawiają czoła falom wrogów w 16-osobowym trybie PvP i 3-osobowym trybie Survival.

Pomimo tego, że rozgrywka w Sniper Elite 5 wydaje się być nieco podobna do poprzednich odsłon, twórcy wprowadzili liczne usprawnienia. Podczas rozgrywki przypomina mi się seria Hitman. Jako sandbox, każda plansza może być wykorzystana na wiele sposobów. Z nazistami można rozprawić się na dwa sposoby: przemknąć boczną drogą i snipe’ować ich zza skały, albo przemknąć boczną drogą i zasadzić się na nich. Można też zaopatrzyć się w karabin i strzelać do każdego, kto do nas podejdzie trzymając pistolet przy głowie. Ewentualnie, ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Pełna wersja gry Sniper Elite 5

Fabuła i mechanika gry Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 download to najnowsza odsłona uwielbianej serii Sniper Elite, tym razem większa i lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki większej mapie i większej swobodzie niż wcześniej, gracze będą mogli wybrać własne ścieżki i metody wypełniania swoich misji.

Klasyczny karabin snajperski powraca, a wraz z nim nowy poziom realizmu w mechanice „killcam”. Ta kamera pokazuje niszczycielskie obrażenia, jakie nasze kule wyrządzają naszym wrogom, a teraz nie ogranicza się tylko do strzałów snajperskich – jest również aktywowana dla innych broni, takich jak broń palna, a nawet ataki nożem.

Otwarta struktura mapy pozwala na więcej eksploracji niż kiedykolwiek wcześniej. Gracze mogą podejść do ukrycia i spróbować uniknąć wykrycia podczas przekradania się przez misję, lub mogą przejść w płonących pistoletach i wyeliminować swoich wrogów z daleka. I oczywiście Sniper Elite 5 ma również klasyczne zdjęcia w zwolnionym tempie, w których możesz obserwować, jak twoje kule latają w powietrzu, gdy robisz idealne zdjęcia.

Sprawdź:  TOM CLANCY'S RAINBOW SIX EXTRACTION DOWNLOAD

Sniper Elite 5 to ekscytująca gra akcji, która bierze pomysły swoich poprzedników i przenosi je na wyższy poziom. Dzięki większej mapie, większej swobodzie dla graczy i nowemu poziomowi realizmu, jest to gra, która z pewnością zaimponuje każdemu fanowi serii Sniper Elite.

Podsumowanie: Sniper Elite 5 Download PC

Sniper Elite 5 Download PC powinien stanowić wyzwanie pod względem rozgrywki. Początkowe misje nie są szczególnie trudne, ale kolejne są już znacznie trudniejsze. Liczba strażników wzrasta proporcjonalnie do wielkości samolotu. Dla własnego dobra powinniśmy unikać robienia scen i angażowania się w otwartą walkę. O ile oczywiście nie będziemy postępować z rozwagą, mądrością i pewnością siebie. Za każdym razem, gdy wygramy lub przegramy grę, musimy zapisać i wczytać stan gry. Według moich badań, drugi z pięciu osiągalnych poziomów trudności Sniper Elite 5 może być trudny. Przejdź do wszystkich gier na stronę główna i wybierz swój ulubiony tytuł.

LICZBA POBRAŃ: 7890

Trailer z pełnej wersji gry Sniper Elite 5:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 86

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.