Planet Zoo Download

Planet Zoo to symulator zoo dla komputerów z systemem Windows, który pozwala użytkownikom doświadczyć, jak to jest tworzyć i zarządzać własnym zoo. Utrzymanie opłacalnej atrakcji turystycznej, a jednocześnie dbanie o zwierzęta nie jest łatwym zadaniem. Dojdzie do gwałtownych starć i być może śmierci, jeśli nieprawidłowe zwierzęta (takie jak drapieżnik i ofiara) zostaną umieszczone razem. Widoczna jest krew, ale służy ona głównie jako odżywcze źródło pożywienia. Istnieje możliwość defekacji zwierząt i ewentualnie felernego humoru. Horyzonty gry mogą zostać poszerzone o nową faunę dzięki zawartości do pobrania (DLC).

Planet Zoo Download

LICZBA POBRAŃ: 3209

Frontier Developments, studio odpowiedzialne za hitowe symulacje Planet Coaster i Zoo Tycoon, wydało nową grę o nazwie PLANET ZOO Download. Tutaj będziesz musiał stworzyć napędzane przez SI zoo, w którym szeroka gama zwierząt może żyć i rozwijać się razem.

Będziesz projektował i budował pomieszczenia dla poszczególnych gatunków. Decydował o takich czynnikach jak klimat, roślinność i wielkość pomieszczenia, prowadził badania i zarządzał potrzebami zwierząt, a także planował rozwój swojego zoo.

W trybie kariery podróżujesz po świecie w poszukiwaniu nowych gatunków. Realizując przy tym takie cele, jak budowa wystaw i hodowla nowych zwierząt.

Sprawdź też grę: Bloons TD 6 Download

Planet Zoo do pobrania na PC

Tryb Sandbox pozwala na nieco większą swobodę ekspresji i poświęcenie uwagi zwierzętom, a nie aspektom biznesowym. W trybie Franchise możesz również zająć się handlem zwierzętami online z innymi graczami (jednak bez opcji multiplayer). Wiele informacji na temat zwierząt, które napotkasz w grze, znajdziesz w „Zoopedii„, encyklopedii dostępnej w grze. Twoje decyzje dotyczące zarządzania będą miały konsekwencje, jak można się spodziewać, a gra powinna dostarczyć unikalnych doświadczeń dla każdego gracza (nawet tych, którzy chcą grać ponownie).

Sprawdź:  Minecraft [PC] Download PL

Będziesz potrzebował trochę cierpliwości, aby w pełni wykorzystać możliwości tej jedynej w swoim rodzaju gry, ale efekt końcowy będzie tego wart. Wyrenderowane stworzenia w Planet Zoo są wizualną ucztą. Grafika jest oszałamiająca, a obserwowanie interakcji zwierząt ze sobą to wielka przyjemność.

Dodawanie nowych eksponatów i klatek do zoo to fantastyczny pomysł. Główny tryb gry jest dobrym miejscem do rozpoczęcia nauki, ponieważ dostępne są w nim samouczki. Zajrzysz do Zoopedii, aby upewnić się, że zapewniasz swoim zwierzętom najlepsze możliwe siedlisko, w tym odpowiednią liczbę samców i samic danego gatunku, odpowiednią temperaturę, a także odpowiednią topografię i florę (i być może inne zwierzęta).

Dowiesz się o najlepszych rodzajach żywności i wody, jak często je podawać i tak dalej. Punkt jest zrobiony. Jeśli nie zrobisz tego dobrze, twoje zwierzęta mogą cierpieć lub nawet umrzeć, a ludzie mogą zacząć protestować twoje zoo za bycie niehumanitarnym.

Planet Zoo Za Darmo

Jak pobrać Planet Zoo na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ TERAZ: Planet Zoo” na stronie, aby przejść do aplikacji.
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry.
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną.
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada.
  5. Następnie możesz przejść do pobierania.
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu.
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry. Zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

Może być wiele ekranów i podmenu, przez które trzeba przejść, aby znaleźć te informacje. Twórcy mogli ułatwić uzyskanie odpowiedzi, dodając obsługę głosową lub możliwość wyszukiwania określonych terminów.

Sprawdź:  BUS SIMULATOR 21 [PC] Download PL

Dziwne wydaje się również to, że nie możesz badać zwierząt, dopóki nie masz ich w swoim zoo. Innym problemem było to, że wznoszenie konstrukcji nie zawsze działało. Powód nie zawsze był oczywisty, jednak wydaje się, że zostało to naprawione w ostatniej łatce. Gra w większości przypadków radzi sobie dobrze. Jest kilka problemów, które wynikają ze sztucznej inteligencji. Takich jak pracownicy, którzy są zdezorientowani i nie ruszą się, dopóki ich nie nakierujesz lub zwierzęta, które wpadają w pułapkę. Dla tych, którzy mają zamiłowanie do zwierząt i preferują symulacje zarządzania, Planet Zoo jest doskonałym wyborem.

Wypróbuj i zainstaluj inną grę: The Sims 2 Download

Zbuduj własne ZOO

Kiedy udostępniliśmy aplikację Planet Zoo do pobrania, zrobiliśmy to z myślą o młodych fanach. Zbudowanie podstawowego zoo jest dość proste z punktu widzenia konstrukcyjnego. Podłącz kilka barykad, wrzuć kilka drzwi-pułapek i już wszystko gotowe. Zarządzanie i interfejsy użytkownika są zazwyczaj bardzo intuicyjne.

Prawdziwym wyzwaniem w grze jest jednak szeroki wachlarz czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas projektowania idealnych siedlisk dla swoich zwierzęcych przyjaciół. Najbardziej kluczowe czynniki do rozważenia to to, czy moje zwierzęta są karmione i zadbane. Zdecyduj czy zwierzęta będą się ze sobą zaprzyjaźniać czy walczyć między sobą.

Planet Zoo Do Pobrania na PC

Podsumowanie: Planet Zoo Download to gra, która nie nudzi

To ważne pytania, ale jest wiele innych kwestii, o które nie musisz się martwić w Planet Zoo. Możesz dopracować swoje zoo w najdrobniejszych szczegółach.

Komputerowa wersja Planet Zoo zawiera narzędzie do mapowania terenu, które zapewnia, że każdy centymetr kwadratowy jest dostosowany do preferowanego typu siedliska i temperatury. Wszystko to dla danego gatunku zwierząt, a także kontroluje wilgotność i ogrzewanie, aby dostosować środowisko do specyficznych wymagań każdego gatunku.

Sprawdź:  The Sims 2: Własny Biznes - Download Pobierz

Jest to trudne wyzwanie, zwłaszcza jeśli chcesz mieszać gatunki w pomieszczeniach, ale nagrody są warte wysiłku. Jedną z najbardziej satysfakcjonujących funkcji wersji Planet Zoo do pobrania za darmo jest możliwość zwiększenia wymagań żywieniowych zwierząt za pomocą roślinności.

LICZBA POBRAŃ: 3209

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Planet Zoo:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 64

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.