Max Payne 2 Download PL

Max Payne 2 Download

W 2003 roku ukazała się gra Max Payne 2. Była to kontynuacja oryginalnej gry Max Payne i na zawsze zmieniła świat gier. Miało to znaczący wpływ na sposób tworzenia gier w tamtym okresie i nadal jest uważane za jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały.

Gra toczy się w Nowym Jorku i podąża za detektywem Maxem Payne’em, który chce dowiedzieć się, kto zabił jego rodzinę i dziewczynę. Gracz steruje Maxem, przemierzając różne poziomy, na których strzela do wrogów z pistoletów lub granatów. Rozgrywka jest bardzo szybka, z dużą ilością strzelanin, która stała się standardem w wielu nowoczesnych strzelankach FPS.

Ta gra wprowadziła również czas pocisku, który spowalnia czas po naciśnięciu przycisku podczas strzelania, dzięki czemu możesz nie spieszyć się z celowaniem we wrogów.

MAX PAYNE 2 [POBIERZ] PEŁNA WERSJA [PC/WINDOWS]

POBIERZ TERAZ: MAX PAYNE 2

(Ponad 7554 pobrań pliku)

Max Payne 2 został wydany w 2003 roku i ustanowił standard dla strzelanek akcji. To wciąż jedna z najbardziej wpływowych gier do tej pory.

Akcja gry toczy się w Nowym Jorku, a jej bohater, Max Payne, jest byłym detektywem, który został wrobiony w morderstwo. Wpada w szał napędzany zemstą na tych, którzy go skrzywdzili. Gra oferuje realistyczną strzelaninę i zaawansowaną mechanikę Bullet Time, która pozwala graczom spowolnić czas podczas strzelania do wrogów.

Kultowa popularność tej gry sięga narodzin pierwszej części w 2001 roku. Nie jest to jednak czas na debatę nad oryginalnym Maxem Payne’em. Aby zapewnić serii stałą popularność, możesz teraz pobrać Max Payne 2.

Pełna wersja Max Payne 2

Rozgrywka skupia się na strzelaninie i oferuje efekty zwolnionego tempa podobne do oryginalnej gry. Nowe funkcje obejmują możliwość używania obiektów z otoczenia jako osłony, strzelania podczas biegu i opierania się o ściany, a także opcję pozwalającą graczom strzelać tylko podczas celowania prawym przyciskiem myszy (funkcja o nazwie „Bullet Time”). Dostępny jest również tryb wieloosobowy z obsługą online dla maksymalnie 16 graczy.

Max był nowojorskim detektywem stacjonującym w New Jersey, gdzie rozgrywa się akcja powieści. Kiedy wrócił z pracy do domu, zorientował się, że jego żona i córka zostały zamordowane, i bronił się za pomocą swojej Beretty. Wkrótce potem, za namową starego przyjaciela ze studiów, wstępuje do Drug Enforcement Administration (DEA), aby pomóc w rozwiązaniu sprawy tragicznego morderstwa swojej rodziny. Jack Lupino, przywódca rodziny przestępczej Punchinello, odkrywa, że bandyci byli pod wpływem Walkirii, nieodkrytego dotąd syntetycznego narkotyku. Wypróbuj i pobierz pełną wersję niesamowitej gry Horizon Zero Dawn [PC] Download PL.

Jeśli masz problemy z uruchomieniem gry na komputerze z systemem Windows 10, wykonaj następujące czynności:

1) Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję DirectX.

2) Pobierz i zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej.

3) Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++.

4) Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Microsoft DirectX Runtime.

Max Payne 2 pobierz PC

Fabuła w grze Max Payne 2

Kontynuacja Maxa Payne’a nosi tytuł The Fall of Max Payne. Po wydarzeniach z ostatniego rozdziału Max ponownie wstępuje do nowojorskiej policji jako detektyw. Nie wyjaśniono, dlaczego prezentacja przez Maxa sprawy, w której został uniewinniony, była pozbawiona faktów. Dla osób zainteresowanych fabułą pomiędzy grami dostępne są różne komiksy. Warto się z nimi zapoznać. Wróćmy do wydarzeń z gry Max Payne 2. Pewnej nocy Max otrzymuje telefon w sprawie strzelaniny w posiadłości rosyjskiego przestępcy Władimira Lema. Bandyci z firmy sprzątającej Squeaky, dowodzonej przez Kaufmana, przejęli kontrolę i napadli na miejsce zdarzenia.

Max Payne odkrywa Monę Sax zaangażowaną w walkę z bandytami. Mona została zastrzelona na końcu tomu pierwszego, ale jej ciała nigdy nie odnaleziono, przez co Max zaczął podejrzewać, że została zamordowana. Vinni Gognitt, mózg stojący za atakiem sprzątaczy, brał udział w tym planie. Następnie udaje się do mieszkania Mony, gdzie sprzątacze podejmują akcję odwetową. Po udaremnieniu zamachu Max odkrywa nagrania w sąsiednim budynku.

POBIERZ TERAZ: MAX PAYNE 2

(Ponad 7554 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Max Payne 2:

Dodaj komentarz