Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów Download [PC]

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów to pozycja obowiązkowa dla miłośników Gwiezdnych Wojen. Na ten projekt składa się dziewięć oddzielnych klipów filmowych. W grę będziesz mógł zagrać od razu po jej zainstalowaniu. Należy pamiętać, że te legendarne sceny mają być traktowane z lekkim sercem. Ta gra zręcznościowa TPP rozgrywa się w konwencji future fiction. XBox One, PlayStation 4, Nintendo Switch czy PC to tylko niektóre z obsługiwanych platform. Deweloperem jest Traveller’s Tales / TT Games, a wydawcą Warner Bros. Interactive Entertainment.

Lego Gwiezdne wojny Saga Skywalkerów Download [PC]
POBIERZ TERAZ: LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów [PC]

(Ponad 8745 pobrań pliku)

Gra LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów Do Pobrania

W naszej bazie danych można znaleźć ogromną różnorodność osobowości. Od rozpoczęcia sagi Star Wars w 1977 roku, oczywiście. Pierwsza trylogia została wydana bardzo dawno temu. Niezależnie od tego, ile różnych wersji gry ukazało się na przestrzeni lat, możemy śmiało założyć, że najnowsza iteracja The Skywalker Saga jest tą ostateczną, najbardziej kompletną. Pobranie gry Lego Star Wars: The Skywalker Saga na PC jest wymagane przed zagraniem w pełną wersję gry. Ze strzelanek lepszym wyborem będzie wybór gry Sniper Elite 5 Download.

W wyniku tej recenzji, wiemy teraz o wiele więcej o grze. W związku z tym, możemy zbadać historię, mechanikę i rozgrywkę gry, jak również jej kwestie techniczne. Dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o produkcie, naszym celem było przedstawienie kompletnej, dogłębnej oceny z mnóstwem informacji technicznych. Powyższe linki do pobrania pozwolą Ci zagrać w Lego Star Wars: The Skywalker Saga na Twoim komputerze.

Lego Gwiezdne wojny Do Pobrania

Fabuła i rozgrywka w Lego Star Wars

Każdy odcinek serii filmowej LEGO Star Wars: The Skywalker Saga posiada odrębną fabułę. Naszym punktem wyjścia może być Mroczne widmo lub Nowa nadzieja. Ukończenie trzech pierwszych części każdej trylogii jest jednak warunkiem koniecznym do przejścia do kolejnej. Podążając za celami fabularnymi i pomijając większość wymienionych poniżej opcjonalnych aktywności, ukończenie każdej z tych misji powinno zająć mniej więcej półtorej godziny. Dzięki temu twórcy byli w stanie zachować unikalny charakter każdego obrazu, co zaowocowało około 10 godzinami narracyjnej rozkoszy. Poczucie humoru w grze LEGO pozostaje wyraźne nawet przy ponownym odwiedzaniu krytycznych sytuacji. Osobiście byłem naprawdę zadowolony z rezultatu. Dobrym wyborem do zagrania może okazać się bez wątpienia hit ostatnich miesięcy, czyli Stray Download.

Kto nie chciałby żyć w świecie Star Wars? Upewnij się, że masz LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zanim zaczniesz. Przypominanie sobie znanych narracji filmowych jest łatwiejsze dzięki tym narzędziom. Sprawy zostały przez twórców przedstawione w zupełnie inny sposób. Atmosfera tutaj przypomina plac budowy w stylu LEGO. Śmiechu i uśmiechu jest tu pod dostatkiem, niezależnie od tego, gdzie się trafi. Od filmu różni się więc pod kilkoma względami.

Niesamowita grafika w Lego: Star Wars

Grafika przedstawiająca temat jest bardzo żywa i wciągająca. Oznacza to, że nawet najmłodsi gracze będą mogli skorzystać ze zmian. Podczas rozgrywki mamy pełną swobodę w wyborze własnej postaci. Han Solo, Luke Skywalker czy Obi-Wan Kenobi to tylko kilka przypadków. Podczas przemierzania tych ogromnych równin musimy uważać na wiele możliwych niebezpieczeństw.

Naszym głównym celem jest obserwowanie tego, co się dzieje. Nie będzie to łatwa jazda. Ćwiczenia wymagające jedynie odrobiny logiki i rozumowania nie powinny być ignorowane. Jeśli chodzi o ich rozplątanie, nie powinno to zająć dużo czasu.

LEGO Star Wars The Skywalker Saga Download

Podsumowanie: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Download do pobrania

Mimo kilku drobnych zmian, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga to ogromny postęp w stosunku do poprzedniczki. Ponieważ istnieje tak wiele różnych klas postaci, wykorzystano wiele zdolności bohaterów. Kyber i zwykłe cegły mogą być teraz używane do powiększania umiejętności naszych bohaterów. Specyficzne dla klasy i standardowe ulepszenia są dostępne dla wszystkich typów postaci, w tym Jedi, bohaterów, zbieraczy, łotrzyków, łowców nagród i droidów protokolarnych (takich dla ciemnej strony).

TT Games podczas prac nad grą ślubowało zbudować najlepszą grę LEGO w historii. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga jest świetnym przykładem firmy, która nie boi się powiedzieć, co ma na myśli. Osiągnięcie tego wyczynu jest tym bardziej niezwykłe, gdy weźmiemy pod uwagę, jak wiele gier jest we franczyzie LEGO.

POBIERZ TERAZ: LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów [PC]

(Ponad 8745 pobrań pliku)

Trailer z pełnej wersji gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga:

Dodaj komentarz