Gothic Download [PC]

Fabularna gra wideo Gothic download została stworzona przez Piranha-Bytes i wydana przez Xicat Interactive. Gra zadebiutowała na rynku niemieckim, zanim udostępniono angielską lokalizację. Gothic nie jest naprawdę przełomowy, ale zapewnia wciągającą historię, dobrą grafikę i zabawne doświadczenie fabularne. Gracze gier fabularnych, którzy szukają nowego tytułu z wciągającą narracją, mogą zakończyć swoje poszukiwania tutaj.

Gothic 1

LICZBA POBRAŃ: 13982


Królestwo Myrtany od dawna jest w stanie wojny. Jeden wróg po drugim był odpierany i pokonywany. Zostali tylko Orkowie, ostatni wróg. Mimo to, po latach konfliktu, w królestwie brakuje żołnierzy i broni. Niezwyciężona broń może być wykonana z magicznej rudy znalezionej w jednej kopalni. Więźniowie są wysyłani do kolonii górniczej, aby wydobywać ten minerał. Bez względu na przestępstwo, wszyscy skazańcy odbywają karę w królewskiej kolonii. Poważnie brakowało poprawy warunków, a liczni więźniowie próbowali się uwolnić. Król polecił swoim najzdolniejszym czarodziejom zbudować barierę, która pozwoliłaby nowym więźniom wejść, ale uniemożliwiłaby im ucieczkę.

Jak pobrać Gothic 1 na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ GRĘ: GOTHIC 1” na stronie, aby przejść do aplikacji
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada
  5. Następnie możesz przejść do pobierania
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

Sprawdź i pobierz według poradnika również grę: Tiny Tina’s Wonderlands Download [PC]

Pełna wersja Gothic 1

Gothic to przełomowa gra, opracowana przez Piranha Bytes. Został wydany po raz pierwszy w 1997 roku i opiera się w całości na zastrzeżonych rozwiązaniach technologicznych, w tym silniku graficznym ZenGin. Gra była wynikiem rocznego projektu, prowadzonego przez pięciu byłych pracowników Greenwood Entertainment.

Sprawdź:  Tiny Tina's Wonderlands Download [PC]

Historia Gothica przenosi graczy do Królestwa Myrtany, rządzonego przez króla Rhobara II. Wcielamy się w Bezmenngo, skazańca, który został wysłany do kolonii karnej na wyspie Khorinis. Ale wyspa jest nie tylko domem dla więzienia; jest również otoczona magiczną barierą, stworzoną przez arcymagów. Niestety, podczas zaklęcia wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Zasięg zaklęcia był większy niż oczekiwano, a bariera nieumyślnie otoczyła cały obszar Doliny Górniczej, a także uwięziła magów.

Jako Bezmenngo musisz pokonać tę magiczną barierę i odkryć wszystko, co tajemnicze Królestwo Myrtany ma do zaoferowania. Musisz walczyć z przerażającymi potworami i ukończyć skomplikowane zadania, aby przetrwać, a także tworzyć sojusze z mieszkańcami królestwa. Od ciebie zależy, czy znajdziesz prawdę za tajemniczą barierą i uratujesz królestwo.

Pełna wersja gry Gothic wyznacza standardy dla gier RPG z otwartym światem i jest uważany za jedną z najlepszych gier swoich czasów. Był chwalony za wciągającą rozgrywkę, wciągającą fabułę i wysokie wartości produkcyjne. Gotyk pozostaje klasykiem do dziś, a jego wpływ można nadal odczuć w wielu współczesnych grach.

Gothic 1 do pobrania czyli gra wszechczasów na PC

W Gothic 1 do pobrania coś jednak poszło nie tak i pod nową barierą uwięzieni zostali czarodzieje i znacznie większy obszar niż się spodziewali. Strażnicy zostali zaskoczeni, a skazańcy szybko przejęli kontrolę. Monarcha był zmuszony targować się z więźniami, którzy teraz zarządzali kolonią górniczą, aby zapewnić sobie dostawy magicznej rudy. Skazańcy oddali monarsze swoją rudę w zamian za wolność. Ponadto do kolonii górniczej wciąż byli zesłani nowi przestępcy.

Gothic 1 Download

Uczestnik wciela się w rolę niezidentyfikowanego przestępcy, który właśnie trafił za mur po skazaniu za przestępstwo. Ma dostarczyć wiadomość do wodza magów ognia w starym obozie. Zgadza się, przebija się przez barierę i wpada do płytkiego akwenu, z którego w końcu się wynurza i dalej płynie po suchym lądzie. Zanim jeszcze zorientuje się, co się dzieje, zostaje zaatakowany przez bandę łobuzów i powalony na ziemię. Mężczyzna o imieniu Diego pojawia się przy łóżku gracza, gdy tylko odzyskuje on przytomność. Diego działa jako przewodnik, dostarczając szczegółowy opis starożytnego obozu i zachęcając gracza do udania się tam, aby kontynuować rozmowę. Kiedy Diego zakończy swój wstępny raport, rozpocznie drogę w kierunku starego obozu. Ze względu na jego początkową słabość i obecność potworów na trasie, gracze mogą chcieć podążać za nim dla własnej ochrony.

Sprawdź:  Elex II Download [PC]

Może Ci się spodobać pełna wersja gry: Syberia: The World Before Download [PC]

Rozgrywka w pełnej wersji gry Gothic 1

Gracze mogą wybrać stronę „starego obozu”, „nowego obozu” lub „obozu sekty”. Gomez, potentat rudy, prowadzi pierwszy obóz. Obóz ten jest tym, który targował się z królem o zaopatrzenie w zamian za rudę. Ludzie z nowego obozu współpracują z więźniami magami wewnątrz bariery, aby znaleźć sposób na jej przekroczenie. Ludzie z obozu sekty uważają, że „Śpioch” jest bogiem, który może pomóc im przebić się przez mur.

Gothic 1 pełna wersja gry

Już po pobraniu Gothic 1 nie ma tu miejsca na stworzenie własnej persony. Jednakowy wygląd i bazowe atrybuty otrzymuje każdy uczestnik na samym początku. Wraz z postępami w grze zmienia się też osobowość bohatera. Na umiejętności wpływają dwie podstawowe cechy: brutalna siła i zręczność manualna. Dostępna jest również celność przy użyciu łuków, kusz i innych broni dystansowych. Magia jest podzielona na poziomy znane jako „kręgi” i istnieje wiele różnych szkół, z których można wybierać podczas nauki zaklęć (takich jak magia ognia i nekromancja). Rudę, gotycką walutę w grze, można zdobyć poprzez system umiejętności myśliwskich, skórując zwierzęta i wydobywając ich zęby. Gdy postać zdobędzie wystarczającą ilość punktów doświadczenia, by przejść na kolejny poziom, otrzymuje bonus do życia i dodatkowe 10 punktów umiejętności. Do kupowania umiejętności i levelowania postaci potrzebna będzie określona liczba punktów umiejętności i określona liczba rud. Gracz ma swobodę rozwijania swojej postaci na dowolną ilość sposobów.

Fabuła w grze Gothic 1

Gothic to klasyczna gra RPG akcji z wciągającą historią, dynamicznymi zwrotami akcji i wciągającym światem. Ma liniową fabułę, ale jest pełna pędu i dynamicznych zwrotów. Świat gry nie jest rozległy, ale nadal oferuje dość zróżnicowane lokalizacje, takie jak Stary i Nowy Obóz, Obóz Sekty, Obóz Bandytów, kilka kopalń, a nawet wioska orków.

Sprawdź:  Elden Ring Download [PC]

Główny bohater, Bezimienny, może spotkać ponad 200 niezależnych postaci i dołączyć do kilkunastu gildii, z których każda ma własne unikalne motywy. Dziesiątki rodzajów potworów również stoją na drodze, od chrząszczy i strupów po szkielety i demony. Walka jest również ważną częścią gry, ponieważ bohater może uzyskać dostęp do arsenału broni, zbroi i artefaktów (amulety i medaliony). Niektóre z tych przedmiotów są dostępne tylko poprzez tworzenie lub pokonanie wroga.

Bezimienny może władać mieczami, siekierami i innymi rodzajami broni. Dodatkowo bohater może korzystać ze specjalnych magicznych zaklęć, które można wykorzystać do uzyskania dostępu do nowych obszarów lub pokonania potężniejszych wrogów.

Gothic download oferuje unikalne połączenie akcji i elementów RPG, tworząc wciągające i wciągające doświadczenie. Dzięki liniowej fabule i dynamicznym zwrotom akcji nic dziwnego, że gra zyskała lojalną rzeszę fanów. Jeśli szukasz klasycznej gry RPG akcji, zdecydowanie warto sprawdzić Gothic.

Gothic 1 Download: Podsumowanie

Jako gracz Gothic im więcej osiągniesz, tym więcej punktów doświadczenia zdobędziesz. W każdym obozie znajdziesz wiele różnych zadań, z których niektóre są kluczowe dla rozwoju fabuły, a inne są jedynie opcjonalne. Zadania mogą obejmować pozyskiwanie lub sprzedaż produktu lub usługi, jak również zdobywanie lub lokalizowanie informacji lub ludzi. W jednym z nich jesteś proszony o odnalezienie zaginionego strażnika w imieniu dwóch osób. Strażnik Nek został znaleziony martwy. Trzech Kreoli chroni jego ciało, a wszyscy trzej muszą zginąć.

Walki to kolejny sposób na zdobycie XP. Wiele potworów można zabić dla łupów i doświadczenia. Gracz szybko zginie, jeśli rozpocznie walkę z wieloma stworami naraz. Ponieważ w Gothicu śmierć jest zawsze ostateczna, musisz koniecznie często zapisywać się do gry. Pokonanie postaci niezależnej zazwyczaj kończy się ogłuszeniem i łupem, ale nie śmiercią. Potwory jednak nie mają takich skrupułów i z chęcią zarżną gracza.

LICZBA POBRAŃ: 13982

Trailer z pełnej wersji gry Gothic 1:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów: 57

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.