Gothic Download [PC]

Fabularna gra wideo Gothic download została stworzona przez Piranha-Bytes i wydana przez Xicat Interactive. Gra zadebiutowała na rynku niemieckim, zanim udostępniono angielską lokalizację. Gothic nie jest naprawdę przełomowy, ale zapewnia wciągającą historię, dobrą grafikę i zabawne doświadczenie fabularne. Gracze gier fabularnych, którzy szukają nowego tytułu z wciągającą narracją, mogą zakończyć swoje poszukiwania tutaj.

Gothic 1
POBIERZ TERAZ: Gothic 1

(Ponad 11467 pobrań pliku)


Królestwo Myrtany od dawna jest w stanie wojny. Jeden wróg po drugim był odpierany i pokonywany. Zostali tylko Orkowie, ostatni wróg. Mimo to, po latach konfliktu, w królestwie brakuje żołnierzy i broni. Niezwyciężona broń może być wykonana z magicznej rudy znalezionej w jednej kopalni. Więźniowie są wysyłani do kolonii górniczej, aby wydobywać ten minerał. Bez względu na przestępstwo, wszyscy skazańcy odbywają karę w królewskiej kolonii. Poważnie brakowało poprawy warunków, a liczni więźniowie próbowali się uwolnić. Król polecił swoim najzdolniejszym czarodziejom zbudować barierę, która pozwoliłaby nowym więźniom wejść, ale uniemożliwiłaby im ucieczkę.

Jak pobrać Gothic 1 na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „Pobierz!” na stronie, aby przejść do aplikacji
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada
  5. Następnie możesz przejść do pobierania
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

Sprawdź i pobierz według poradnika również grę: Tiny Tina’s Wonderlands Download [PC]

Gothic 1 do pobrania czyli gra wszechczasów na PC

W Gothic 1 do pobrania coś jednak poszło nie tak i pod nową barierą uwięzieni zostali czarodzieje i znacznie większy obszar niż się spodziewali. Strażnicy zostali zaskoczeni, a skazańcy szybko przejęli kontrolę. Monarcha był zmuszony targować się z więźniami, którzy teraz zarządzali kolonią górniczą, aby zapewnić sobie dostawy magicznej rudy. Skazańcy oddali monarsze swoją rudę w zamian za wolność. Ponadto do kolonii górniczej wciąż byli zesłani nowi przestępcy.

Gothic 1 Download

Uczestnik wciela się w rolę niezidentyfikowanego przestępcy, który właśnie trafił za mur po skazaniu za przestępstwo. Ma dostarczyć wiadomość do wodza magów ognia w starym obozie. Zgadza się, przebija się przez barierę i wpada do płytkiego akwenu, z którego w końcu się wynurza i dalej płynie po suchym lądzie. Zanim jeszcze zorientuje się, co się dzieje, zostaje zaatakowany przez bandę łobuzów i powalony na ziemię. Mężczyzna o imieniu Diego pojawia się przy łóżku gracza, gdy tylko odzyskuje on przytomność. Diego działa jako przewodnik, dostarczając szczegółowy opis starożytnego obozu i zachęcając gracza do udania się tam, aby kontynuować rozmowę. Kiedy Diego zakończy swój wstępny raport, rozpocznie drogę w kierunku starego obozu. Ze względu na jego początkową słabość i obecność potworów na trasie, gracze mogą chcieć podążać za nim dla własnej ochrony.

Może Ci się spodobać pełna wersja gry: Syberia: The World Before Download [PC]

Rozgrywka w pełnej wersji gry Gothic 1

Gracze mogą wybrać stronę „starego obozu”, „nowego obozu” lub „obozu sekty”. Gomez, potentat rudy, prowadzi pierwszy obóz. Obóz ten jest tym, który targował się z królem o zaopatrzenie w zamian za rudę. Ludzie z nowego obozu współpracują z więźniami magami wewnątrz bariery, aby znaleźć sposób na jej przekroczenie. Ludzie z obozu sekty uważają, że „Śpioch” jest bogiem, który może pomóc im przebić się przez mur.

Gothic 1 pełna wersja gry

Już po pobraniu Gothic 1 nie ma tu miejsca na stworzenie własnej persony. Jednakowy wygląd i bazowe atrybuty otrzymuje każdy uczestnik na samym początku. Wraz z postępami w grze zmienia się też osobowość bohatera. Na umiejętności wpływają dwie podstawowe cechy: brutalna siła i zręczność manualna. Dostępna jest również celność przy użyciu łuków, kusz i innych broni dystansowych. Magia jest podzielona na poziomy znane jako „kręgi” i istnieje wiele różnych szkół, z których można wybierać podczas nauki zaklęć (takich jak magia ognia i nekromancja). Rudę, gotycką walutę w grze, można zdobyć poprzez system umiejętności myśliwskich, skórując zwierzęta i wydobywając ich zęby. Gdy postać zdobędzie wystarczającą ilość punktów doświadczenia, by przejść na kolejny poziom, otrzymuje bonus do życia i dodatkowe 10 punktów umiejętności. Do kupowania umiejętności i levelowania postaci potrzebna będzie określona liczba punktów umiejętności i określona liczba rud. Gracz ma swobodę rozwijania swojej postaci na dowolną ilość sposobów.

Gothic 1 Download: Podsumowanie

Jako gracz Gothic im więcej osiągniesz, tym więcej punktów doświadczenia zdobędziesz. W każdym obozie znajdziesz wiele różnych zadań, z których niektóre są kluczowe dla rozwoju fabuły, a inne są jedynie opcjonalne. Zadania mogą obejmować pozyskiwanie lub sprzedaż produktu lub usługi, jak również zdobywanie lub lokalizowanie informacji lub ludzi. W jednym z nich jesteś proszony o odnalezienie zaginionego strażnika w imieniu dwóch osób. Strażnik Nek został znaleziony martwy. Trzech Kreoli chroni jego ciało, a wszyscy trzej muszą zginąć.

Walki to kolejny sposób na zdobycie XP. Wiele potworów można zabić dla łupów i doświadczenia. Gracz szybko zginie, jeśli rozpocznie walkę z wieloma stworami naraz. Ponieważ w Gothicu śmierć jest zawsze ostateczna, musisz koniecznie często zapisywać się do gry. Pokonanie postaci niezależnej zazwyczaj kończy się ogłuszeniem i łupem, ale nie śmiercią. Potwory jednak nie mają takich skrupułów i z chęcią zarżną gracza.

POBIERZ TERAZ: Gothic 1

(Ponad 11467 pobrań pliku)

Trailer z pełnej wersji gry Gothic 1:

Dodaj komentarz