Gothic 3 Download PL

Gothic 3

Gra Gothic 3 jest obecnie dostępna do pobrania z naszej strony internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie przyjazny dla użytkownika i bogaty w funkcje instalator, który pozwoli Ci pobrać pełną wersję gry. Pobierz ją już dziś i sprawdź jej możliwości. W Gothic 3 Pełna Wersja próbujemy przetrwać w kolonii górniczej, walcząc z orkami na całej wyspie Khoronis, podobnie jak we wcześniejszych rozdziałach.

Jeśli chodzi o nastrój, atmosferę i klimat, Gothic 3 ma wiele do zaoferowania. Bez wątpienia ta produkcja może konkurować z takimi grami jak np. Skyrim. W tej grze użytkownik musi używać broni lub tarcz, aby chronić pasek życia swojej postaci. Grająć natkniesz się też na wielu wrogów, broń, zbroje, zdolności i talenty. Ci, którzy lubią gry fabularne, mogą przyjrzeć się grze Gothic 3.

POBIERZ TERAZ: GOTHIC 3

(Ponad 6921 pobrań pliku)

Gothic 3 instalator

Gothic 3 Download, czyli pełna Wersja na PC

Gothic 3 został stworzony w 2006 roku przez Piranha Bytes, niemiecką firmę produkującą gry wideo.

Akcja gry toczy się w Królestwie Ehb, średniowiecznym królestwie fantasy podzielonym pomiędzy dwa kontynenty: Abaron, gdzie żyje większość ludzi, i Eshalvea, gdzie mieszkają elfy i krasnoludy. Aby uratować swojego ojca, bohater musi opuścić Khorinis i wyruszyć na poszukiwanie słynnego Kamienia Zapomnienia.

W trakcie gry bohater musi walczyć z różnymi zwierzętami i ludźmi, w tym z bandytami, rabusiami i demonami. Może pełnić rolę ochroniarza lub najemnika dla wielu osób.

Sprawdź inne gry, w które warto zagrać -> Max Payne 2 Download.

Główny bohater i jego drużyna wyruszają na plaże Myrthany, by walczyć z orkami. Los bohatera nie jest przesądzony. W nieustającej walce pomiędzy bogami Innosem i Beliarem gracz musi wybrać stronę. Gracz musi dołączyć do zbuntowanych żołnierzy, aby służyć bóstwu ognia i sprawiedliwości. Zabójcy, którzy przyłączają się do grupy, służą bóstwu przemocy i zła. Gracz może też wybrać boga wody i równowagi, który pozbawia bogów mocy, wyrównuje szanse w ich wojnie i wprowadza tysiącletni pokój.

Gothic 3 Download PC

Jeśli graczowi uda się odnaleźć pięć relikwii Adanosa, bóstwa wody, jego strona ma szansę powalczyć. Gracz musi również odnaleźć szatę, dwa pierścienie, amulet i koronę. Jeśli chcesz walczyć z głównym bohaterem w bitwie, pobierz Gothic 3.

Fabuła gry Gothic 3

Jeśli uda Ci się rozstrzygnąć sprawę na ich korzyść, Innos, Beliar lub Adanos wygrają wojnę bogów. Podczas walk z ludźmi orkowie opanowali większość miast i miasteczek Myrtany. Zuben, przerażający przywódca zabójców, blisko współpracuje z orkami. Mimo zastrzeżeń Bezimiennego, Xardas zawarł sojusz z orkami, aby czuć się bezpieczniej w swoich akademickich ambicjach.

W dalszej części gry Xardas zaczyna pomagać głównemu bohaterowi. Celem gry jest odnalezienie pięciu silnych artefaktów Adanosa. Po drodze gracz ma jednak do wykonania różne dodatkowe zadania, które pomogą mu stanąć na czele pewnej frakcji w czasie wojny. Po zdobyciu tych artefaktów gracz ma wpływ na losy Myrtany i może wybrać jeden z trzech alternatywnych scenariuszy gry. Działania nie są sekwencyjne i można je wykonywać w dowolnej kolejności. Fabuła opiera się na odnalezieniu nekromanty Xardasa.

Bezimienny zwiększa swoją reputację poprzez wykonywanie zadań i doskonalenie się. Orkowie i Myrtana będą podziwiać gracza z dobrą reputacją.

Gothic 3 Download

Gothic 3 do pobrania, czyli rozrywka na poziomie

Bezimienny i jego drużyna najemników wyruszają na ważną misję, która zakończy drugą część Cult Gothic. Tym listem żegnamy się z Gothic 2 w 2002 roku. W 2006 roku Piranha Bytes wydała prequel osadzony w Myrtanie, w którym ponownie poznajemy naszego niezidentyfikowanego bohatera i jego kumpli. Była to ostatnia odsłona trylogii. Cieszę się, że Gothic 3 Download jest już dostępny.

Trzecia książka z serii przenosi nas na wspaniały kontynent, gdzie możemy natknąć się na spieczoną pustynię Varrant, mroźne królestwo Nordamar oraz średniowieczne królestwo Myrthana, wzorowane na średniowiecznej Europie. Gracz może zarobić nawet czterokrotnie więcej niż wcześniej, co jest znacznym wzrostem. Jeśli chcesz zagrać w Gothic 3 na swoim komputerze, powinieneś zrobić to od razu.

Możliwe, że tematyka gry pozostanie niezmieniona. Orkowie zdobyli wszystkie dawne ludzkie wioski i twierdze i przejęli nad nimi kontrolę. Jako główny bohater mamy wrażenie, że widzieliśmy już wszystko. Możemy pokonać orków, korzystając z pomocy znanych i lubianych sojuszników. Możemy pomóc orkom utrzymać ich zwycięstwo, co jest ciekawsze niż łączenie sił z ludźmi.

POBIERZ TERAZ: GOTHIC 3

(Ponad 6921 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z gry Gothic 3:

Dodaj komentarz