Gothic 3 Download PL

Gra Gothic 3 download jest obecnie dostępna do pobrania z naszej strony internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie przyjazny dla użytkownika i bogaty w funkcje instalator, który pozwoli Ci pobrać pełną wersję gry. Pobierz ją już dziś i sprawdź jej możliwości. W Gothic 3 Pełna Wersja próbujemy przetrwać w kolonii górniczej, walcząc z orkami na całej wyspie Khoronis, podobnie jak we wcześniejszych rozdziałach.

Jeśli chodzi o nastrój, atmosferę i klimat, Gothic 3 ma wiele do zaoferowania. Bez wątpienia ta produkcja może konkurować z takimi grami jak np. Skyrim. W tej grze użytkownik musi używać broni lub tarcz, aby chronić pasek życia swojej postaci. Grająć natkniesz się też na wielu wrogów, broń, zbroje, zdolności i talenty. Ci, którzy lubią gry fabularne, mogą przyjrzeć się grze Gothic 3.

Gothic 3

LICZBA POBRAŃ: 14299

Gothic 3 Download, czyli pełna Wersja na PC

Gothic 3 został stworzony w 2006 roku przez Piranha Bytes, niemiecką firmę produkującą gry wideo.

Akcja gry toczy się w Królestwie Myrtany, średniowiecznym królestwie fantasy podzielonym pomiędzy dwa kontynenty: Abaron, gdzie żyje większość ludzi, i Eshalvea, gdzie mieszkają elfy i krasnoludy. Aby uratować swojego ojca, bohater musi opuścić Khorinis i wyruszyć na poszukiwanie słynnego Kamienia Zapomnienia.

W trakcie gry bohater musi walczyć z różnymi zwierzętami i ludźmi, w tym z bandytami, rabusiami i demonami. Może pełnić rolę ochroniarza lub najemnika dla wielu osób.

Sprawdź inne gry, w które warto zagrać -> Max Payne 2 Download.

Główny bohater i jego drużyna wyruszają na plaże Myrthany, by walczyć z orkami. Los bohatera nie jest przesądzony. W nieustającej walce pomiędzy bogami Innosem i Beliarem gracz musi wybrać stronę. Gracz musi dołączyć do zbuntowanych żołnierzy, aby służyć bóstwu ognia i sprawiedliwości. Zabójcy, którzy przyłączają się do grupy, służą bóstwu przemocy i zła. Gracz może też wybrać boga wody i równowagi, który pozbawia bogów mocy, wyrównuje szanse w ich wojnie i wprowadza tysiącletni pokój.

Sprawdź:  Grand Theft Auto - GTA 5 [PC] Download Pobierz PL
Gothic 3 instalator
Gothic 3 Download PC

Jeśli graczowi uda się odnaleźć pięć relikwii Adanosa, bóstwa wody, jego strona ma szansę powalczyć. Gracz musi również odnaleźć szatę, dwa pierścienie, amulet i koronę. Jeśli chcesz walczyć z głównym bohaterem w bitwie, pobierz Gothic 3.

Pełna wersja gry Gothic 3

Gothic 3 to kolejna odsłona kultowej serii RPG od Piranha Bytes, a jej światowa premiera odbyła się w 2006 roku. Akcja rozpoczyna się zaraz po przybyciu na kontynent Nienazwanego Bohatera.

Gra toczy się w świecie konfliktu, a wojna między orkami a ludźmi dobiega końca. Myrthana upadła i jest obecnie pod okupacją orków, podczas gdy ludzie walczą, aby utrzymać swój opór przy życiu, ukrywając się w lasach i jaskiniach. Nordmarowi i Varantowi udało się zawrzeć układ z najeźdźcami. Ale pomimo tego, Nienazwany Bohater jest w stanie wybrać, po której stronie walczyć. Pomagając orkom w podboju rebelii lub pomagając ludziom wypędzić okupantów.

Gothic 3 to gra o niesamowitej wolności i od samego początku gracze są w stanie podróżować do każdego zakątka świata, w tym do południowego miasta Mora Sul. Świat Gothic 3 jest ogromny i pełen intryg i przygód. Gracze znajdą się w ogromnym świecie z różnymi postaciami, stworzeniami i lokacjami do zbadania.

Pełna wersja gry Gothic 3 to gra dla wszystkich fanów RPG, z wciągającą fabułą, oszałamiającą grafiką i całkowitą swobodą wyboru. Gracze mogą odkrywać ogromny świat, podejmować własne decyzje i walczyć o to, w co wierzą. Ze swoim wciągającym światem, wciągającą historią i urzekającą grafiką, Gothic 3 jest obowiązkową grą RPG.

Gothic 3 Download

Gothic 3 do pobrania, czyli rozrywka na poziomie

Bezimienny i jego drużyna najemników wyruszają na ważną misję, która zakończy drugą część Cult Gothic. Tym listem żegnamy się z Gothic 2 w 2002 roku. W 2006 roku Piranha Bytes wydała prequel osadzony w Myrtanie, w którym ponownie poznajemy naszego niezidentyfikowanego bohatera i jego kumpli. Była to ostatnia odsłona trylogii. Cieszę się, że Gothic 3 Download jest już dostępny.

Sprawdź:  Nioh 2: The Complete Edition Download Pobierz

Trzecia książka z serii przenosi nas na wspaniały kontynent, gdzie możemy natknąć się na spieczoną pustynię Varrant. Jest to mroźne królestwo Nordamar oraz średniowieczne królestwo Myrthana, wzorowane na średniowiecznej Europie. Gracz może zarobić nawet czterokrotnie więcej niż wcześniej, co jest znacznym wzrostem. Jeśli chcesz zagrać w Gothic 3 na swoim komputerze, powinieneś zrobić to od razu.

Możliwe, że tematyka gry pozostanie niezmieniona. Orkowie zdobyli wszystkie dawne ludzkie wioski i twierdze i przejęli nad nimi kontrolę. Jako główny bohater mamy wrażenie, że widzieliśmy już wszystko. Możemy pokonać orków, korzystając z pomocy znanych i lubianych sojuszników. Możemy pomóc orkom utrzymać ich zwycięstwo, co jest ciekawsze niż łączenie sił z ludźmi.

Fabuła gry Gothic 3

Jeśli uda Ci się rozstrzygnąć sprawę na ich korzyść, Innos, Beliar lub Adanos wygrają wojnę bogów. Podczas walk z ludźmi orkowie opanowali większość miast i miasteczek Myrtany. Zuben, przerażający przywódca zabójców, blisko współpracuje z orkami. Mimo zastrzeżeń Bezimiennego, Xardas zawarł sojusz z orkami, aby czuć się bezpieczniej w swoich akademickich ambicjach.

W dalszej części gry Xardas zaczyna pomagać głównemu bohaterowi. Celem gry jest odnalezienie pięciu silnych artefaktów Adanosa. Po drodze gracz ma jednak do wykonania różne dodatkowe zadania, które pomogą mu stanąć na czele pewnej frakcji w czasie wojny. Po zdobyciu tych artefaktów gracz ma wpływ na losy Myrtany i może wybrać jeden z trzech alternatywnych scenariuszy gry. Działania nie są sekwencyjne i można je wykonywać w dowolnej kolejności. Fabuła opiera się na odnalezieniu nekromanty Xardasa.

Bezimienny zwiększa swoją reputację poprzez wykonywanie zadań i doskonalenie się. Orkowie i Myrtana będą podziwiać gracza z dobrą reputacją.

Mechanika gry Gothic 3

Gothic III Download to trzecia odsłona serii Gothic i z pewnością ucieszy fanów gatunku. Gra oferuje rozległy świat do eksploracji. Z nie mniej niż 20 miastami i ludzkimi osadami, z których największa jest stolicą Khorinis. Gracz może swobodnie odkrywać ten oszałamiająco zróżnicowany świat, z jego obfitością flory i fauny oraz cyklem dnia i nocy.

Sprawdź:  Diablo 2 Resurrected Download PL

Gra jest wypełniona 600 unikalnymi zadaniami do wykonania i dziesiątkami wyborów do zrobienia, z których niektóre są dalekie od oczywistych. Dla tych, którzy mają skłonność, możesz nawet nauczyć się takich umiejętności, jak kowalstwo, alchemia i gotowanie.

Jednak największym minusem Gothic III jest jego poziom techniczny, który został opisany przez niektórych jako „beznadziejny”. Był to bez wątpienia główny wkład w mnóstwo poprawek wydanych wkrótce po premierze gry. Wszystkie zaprojektowane w celu rozwiązania niezliczonych problemów. Jest to niestety poważna skarga wśród graczy i nieco umniejsza ogólne doświadczenie.

Niemniej jednak Gothic III to ambitna gra, która z pewnością ucieszy fanów gatunku. Jego wyrafinowane budowanie świata, ekspansywne i zróżnicowane środowiska oraz mnóstwo zadań sprawiają, że jest to gra obowiązkowa dla każdego, kto szuka wciągającego doświadczenia RPG. Dzięki kilku łatom może z łatwością stać się jedną z najlepszych gier z serii Gothic.

LICZBA POBRAŃ: 14299

Oficjalny trailer z gry Gothic 3:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba głosów: 54

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.