God of War [PC] Download PL

God Of War Download

God of War [POBIERZ] PEŁNA WERSJA [PC/WINDOWS]

POBIERZ TERAZ: God of War

(Ponad 7549 pobrań pliku)

Już przy pierwszej rozgrywce w God of War dostaniesz gęsiej skórki. Światło, cienie i wymawiane modlitwy wypełniają oczy i uszy gracza, który przemierza kolejne nawiedzające go sceny przedstawiające podstawowy rytuał pogrzebowy. Sceny te, stworzone z taką starannością i uwagą przez reżysera gry, przytłaczają gracza. Bóg wojny jest bardzo dobrą osobą, z którą można przebywać. Kiedy umarła matka Atreusa, jego partnerka w tym drugim życiu, matka, odeszła. Góra Olimp jest najwyższym szczytem w dziewięciu królestwach, a on nie chce rozsypywać na niej jej prochów.

God Of War Download na PC

„God of War” to seria gier wideo, która po raz pierwszy pojawiła się w 2005 roku i od tamtej pory trwa do dziś. Natomiast tytuł, o którym mowa, został początkowo wydany w 2018 roku. Możesz spodziewać się, że w grze zobaczysz wiele odniesień do starożytnych legend, dlatego nazywa się „Gods of War”.

God of War Download do pobrania na PC

Ponieważ pracowali nad nim przez prawie cztery lata, wersja PC serii God of War jest już bliska ukończenia. Warto zwrócić uwagę na to, jak niesamowita jest ta gra, ponieważ jest tak dobra zarówno pod względem graficznym, jak i audiowizualnym. Zmiany i poprawki, które zostały udostępnione użytkownikom PlayStation w ciągu pierwszych kilku miesięcy po premierze gry, są również zawarte w tym pakiecie.

Na tej stronie znajdziesz linki do pobrania God of War za darmo. Mimo to, zalecamy, abyś zaczął od przeczytania naszej oceny gry.

God of War: Full Version od samego początku rzuca się w wir akcji. Zbierz dwie postacie, które spotkają się, porozmawiają i poznają się lepiej, niż kiedykolwiek się znały, w podróży rozwoju osobistego i rozwiązywania smutków.

Gdy tylko postawili stopę na terenach łowieckich otaczających rodzinną chatę, pojawiły się ostrzeżenia o niebezpieczeństwie. Jednym z nich jest las, który wydaje się być zmieniony przez złą siłę. Pomimo nieustannego ryku Draugra, Kratos musi użyć swojej nowej broni – masywnej maczugi, którą można zamrozić. W tej części gry wprowadzony zostaje nowy system walki, który będzie wykorzystywany przez resztę fabuły God of War.

God Of War Download Full

Udoskonalona produkcja po Polsku

Produkcja ta różni się jednak od poprzednich pod kilkoma względami. Jedną z wprowadzonych zmian jest wprowadzenie nowej perspektywy. Jest tego więcej: Na to, jak szybko i długo można grać, również miały wpływ te poprawki. Zespół twórców chciał być na bieżąco z aktualnymi trendami w grach wideo, więc włączył je do gry. W God of War akcję obserwujemy zza pleców bohatera, jak w innych nowoczesnych grach przygodowych, które są gatunkiem.

Po raz pierwszy w serii Kratos w swojej walce użył topora zamiast dwóch mieczy połączonych łańcuchami. W połączeniu z dobrze zaprojektowaną warstwą mechaniki, modyfikacje te dodają grze sporo frajdy. Do Was należy decyzja, czy te zmiany są korzystne czy niekorzystne.

Koniecznie przetestuj również grę RESIDENT EVIL VILLAGE [PC] Download PL!

W tej fazie gry możemy zmieniać topór tak, aby odpowiadał naszym potrzebom. To naprawdę fajna nowa funkcja, która została zaimplementowana. Aby urozmaicić rozgrywkę, możemy na przykład wybrać kilka szczególnie skutecznych kombinacji ataku.

God of War pełna wersja już dostępna

Jeśli jeszcze o tym nie wiemy, powinniśmy pamiętać, że topór można wzbogacić o dodatkowe ulepszenia zwiększające obrażenia. Ponadto, możemy go dostosować do naszych potrzeb, wybierając spośród wielu alternatywnych rozwiązań. Aby jeszcze bardziej zwiększyć nasze możliwości, mamy możliwość modyfikacji naszego ekwipunku.

Jedynie dodanie walk z bossami, które są teraz znacznie bardziej otwarte, można uznać za modyfikację w stosunku do poprzednich edycji. W całej grze jest tylko kilka quick-time eventów, gdyż projektantom zależało na tym, abyśmy mogli samodzielnie załatwić bossa. Mamy więc praktycznie całkowitą kontrolę nad polem bitwy i możemy robić tam co tylko chcemy, aby zapewnić sobie możliwość załatwienia sprawy bez pomocy.

Ciekawostką jest to, że nasz syn jest zawsze chętny do pomocy. Aby w pełni wykorzystać jego możliwości w walce, musimy nauczyć się nim kierować w efektywny sposób. W niektórych bitwach on i jego strzały będą nieocenionym atutem dla strony przeciwnej. Jeśli chcemy, aby był jak najbardziej użyteczny, możemy zawsze aktualizować jego zbroję, broń i talenty. Przed dokonaniem zakupu, upewnij się, że wypróbujesz darmowe demo God of War, korzystając z dostępnych linków do pobrania lub innych metod.

POBIERZ TERAZ: God of War

(Ponad 7549 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry God of War:

Dodaj komentarz