FNAF 2 [PC] Download PL

Podobnie jak jego poprzednik, Five Nights at Freddy’s 2 jest grą grozy, która rezygnuje z krwi i wnętrzności na rzecz napięcia i jump scares. W rezultacie jest o wiele straszniejsza niż wiele innych gier. Kiedy animatroniczne postacie wyskakują na ciebie (lub znajdujesz je wpatrujące się w ciebie z dołu korytarza lub w obiektyw kamery), niewątpliwie będziesz skakać, ponieważ czujesz się uwięziony i bezradny w małym biurze (i może krzyczeć). Dla młodszych dzieci czyni to grę o wiele za ostrą; nastolatki (i niektórzy dorośli) powinni być świadomi, w co się pakują.

FNAF 2 Download PC

LICZBA POBRAŃ: 3491

Animatroniki w Freddy Fazbear’s Pizza wróciły do gry i, podobnie jak ich poprzednicy, lubią wędrować w nocy. Jeśli cię znajdą, to już po tobie (nawet jeśli nie próbują cię celowo skrzywdzić; po prostu cię nie rozumieją). Poprzez sieć kamer umieszczonych w całej restauracji, będziesz miał oko na ich wejścia i wyjścia. Jeśli podejdą zbyt blisko, możesz ich oszukać sztuczną, animatroniczną głową lub odwrócić ich uwagę pozytywką. Ponieważ twoja latarka ma tylko niewielką ilość mocy, stanowi to wyzwanie (które pozwala ci widzieć przed sobą). Każdy ruch, który wykonujesz, wyczerpuje twoją energię i jesteś stosunkowo bezradny, gdy jej zabraknie.

Sprawdź też nowość grę: The Last of Us: Part I Download [PC]

FNAF 2 na PC

Na ogół sequele, które wychodzą szybko, nigdy nie są tak dobre jak oryginał. Jednak w FIVE NIGHTS AT FREDDY’S 2 zdecydowanie tak nie jest. Nawet jeśli wiesz dokładnie, co się stanie, gra jest tak samo przerażająca – jeśli nie bardziej – i po raz kolejny łączy atmosferę i napięcie, aby stworzyć doświadczenie, które sprawi, że będziesz skakać i krzyczeć.

Sprawdź:  Assassin's Creed: Odyssey Download

Tym razem nie chodzi tylko o poczucie bezradności, które cię przytłacza, ale także o to, że musisz wykonywać wiele zadań, aby przetrwać. Pozytywka musi być cały czas nakręcona. Kolejne pomieszczenia wymagają pilnowania. Jeśli zauważysz wpatrującą się w ciebie animatronikę, musisz szybko założyć maskę; nawet wtedy możesz być już stracony. Podobnie jak oryginał, jest to fantastyczna gra dla tych, którzy są na tyle dojrzali, że nie kojarzą jej z koszmarami, ale małe dzieci należy trzymać z dala od niej.

Jak pobrać FNAF 2 na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry FNAF 2 na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ TERAZ: FNAF 2” na stronie, aby przejść do aplikacji.
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry.
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną.
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada.
  5. Następnie możesz przejść do pobierania.
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu.
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

Niezwykle popularna gra wideo Five Nights At Freddy’s została podzielona na wiele segmentów, z których każdy ma unikalne cechy. Gra, o której mówimy, FNAF 2, jest uważana za największą w serii, ponieważ jego projektant wykorzystał najlepsze elementy rozgrywki z pierwszej gry, bez dodawania żadnych zbędnych ulepszeń.

Five Nights at Freddy's 2 Pobierz PC

Sukces serii gier Five Nights At Freddy’s

Bez wątpienia sukces Five Nights At Freddy’s pomógł mało znanemu twórcy zaistnieć w branży gier. Twórca serii, Scott, dostrzegł potencjał i zdecydował się na stworzenie wielu części i DLC, które różniły się od siebie drobnymi elementami rozgrywki. Ponieważ zawiera cechy, które gracze lubili i niektóre mechaniki, które polecali, FNAF 2 jest najlepszą odsłoną do tej pory.

Sprawdź:  Subnautica [PC] Download PL

Cała gra jest absurdalnie prosta do zrozumienia. Celem gry jest uniknięcie wyczerpania energii poprzez patrzenie przez kamery, zamykanie odpowiednich drzwi i czekanie do wschodu słońca. W grze animatroniki – roboty, które przypominają zwierzęta i nie są dla nas miłe – są czymś, od czego musimy się trzymać z daleka.

Atmosfera panująca podczas rozgrywki jest całkiem pozytywna. Nawet jeśli rozgrywka jest dość prosta, a ogólna koncepcja nie jest zbyt skomplikowana, muzyka i otoczenie, które deweloper opracował, od czasu do czasu powodują przyspieszenie tętna. Krajobraz i nastrój w każdej grze z serii są nieco zróżnicowane, dzięki czemu gra nie staje się zbyt szybko monotonna.

Pełna wersja gry Five Nights at Freddy’s 2

Jump scares w FNAF 2 full version są najdrobniejsze. Możemy przeoczyć małe szczegóły, nawet podczas uważnego monitorowania kamer, które mogą doprowadzić nas do nie przewidzenia wybuchającego napastnika. Kiedy jeden z naszych kumpli jest w nastroju, gra jest fantastyczna do oglądania. Bezcenne jest, gdy widzimy go przestraszonego.

W nocy bierzemy udział w małych grach. Każda nasza decyzja wpływa na to, czy przeżyjemy i jak rozegrają się kolejne minuty. Musimy szybko manewrować przyciskami drzwi, ekranami kamer i innymi elementami interfejsu. Nawet najprostszy wybór może wpłynąć na naszą zdolność do przeżycia nocy, ponieważ elementy gry są tak misternie splecione.

FNAF 2

Niezła szata graficzna

FNAF 2 download ma niezłą oprawę graficzną. Należy pamiętać, że tylko jedna osoba stworzyła tę grę, więc nie każda tekstura czy animacja będzie wyglądać absurdalnie. Grafika jest dość stała przez całą grę, a nastrój i obrazy są zarówno bardzo charakterystyczne, co sprawia, że gra jest bardzo przyjemna.

Muzyka odgrywa również dużą rolę w grach, które mają nas przestraszyć. W Five Nights At Freddy’s 2 Download nie znajdziemy momentu, w którym będziemy mogli się zrelaksować. Ścieżka dźwiękowa została starannie dobrana, aby pomóc zwiększyć napięcie, które gra tworzy przez cały czas.

Sprawdź:  Grand Theft Auto - GTA 5 [PC] Download Pobierz PL

Sprawdź też nowość grę: Dying Light 2 Download [PC]

FNAF 2 Download jest grą doskonałą. Nie będziemy w stanie grać w tę grę przez wiele tygodni ze względu na to, jak monotonna i szybka staje się rozgrywka. Jednak FNAF świetnie sprawdza się jako gra na kilka wieczorów lub rekreację po pracy. Jest to prosta gra, która po prostu nas bawi i trzyma w napięciu przez cały czas.

LICZBA POBRAŃ: 3491

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry FNAF 2

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 58

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.

Dodaj komentarz