F1 22 Download [PC]

Formuła 1 już dawno nie doczekała się tak wielu znaczących zmian. Umożliwia to również rozpoczęcie nowej serii gier. F1 22 sprawuje się godnie, ale nie zawiera żadnych nowości. Nie jest zła, ale miała potencjał, by być świetna. Zasiadanie za kierownicą bolidu F1 to najprzyjemniejszy aspekt F1 22. Te masywne maszyny mogą produkować setki koni mechanicznych. Ze względu na złożoność gier wyścigowych, nowi gracze mogą mieć problemy ze zrozumieniem działania bolidów.

POBIERZ TERAZ: F1 22: Champions Edition[PC]

(Ponad 3469 pobrań pliku)

Skąd pobrać F1 22 Download?

Aby w pełni wykorzystać możliwości serii, musisz poświęcić znaczną ilość czasu na naukę zasad i opanowanie wymagającego systemu jazdy w grze. Należy zaznaczyć, że wspomaganie mocno ogranicza opcje gracza, a nawet go spowalnia. Zautomatyzowana skrzynia biegów, kontrola trakcji, automatyczne hamowanie czy automatyczny układ kierowniczy to tylko niektóre przykłady. Lubisz nowości? Sprawdź i pobierz grę Stray Download.

F1 2022 Download

Wyzwania Pirelli i Supercars to nowe dodatki. Pewne prywatne pojazdy, w tym Ferrari F8, McLaren 720S i Mercedes-AMG GT, mogą być w tym trybie wykorzystywane zarówno do jazdy, jak i pracy z Pirelli. Pobierając F1 2022 będziemy zobowiązani do wykonania różnych zadań, takich jak przejechanie określonego dystansu z określoną średnią prędkością. Ponieważ dostępnych jest tylko osiem supersamochodów, nie spodziewajcie się zbyt wielu emocji. To nie jest główna rozgrywka, nawet jeśli są to nieskazitelne repliki z misternymi wnętrzami.

Pełna wersja gry F1 22 na komputer

Producent po raz kolejny współpracował z EA, śledził ewolucję sportu i dostosował się do wszystkich zmian w Formule 1. W efekcie będziemy mogli korzystać z ulepszonych wersji pojazdów, które ukazały się na początku tego roku. Kolejne postępy technologiczne, takie jak modyfikacje aerodynamiczne, które pozwalają na szybszą jazdę i ostrzejsze skręty, znajdziemy na zewnątrz pojazdów. Jako dodatkowy bonus, projektanci sprawili, że kilka tras wygląda dokładnie jak ich rzeczywiste odpowiedniki.

F1 22 Do Pobrania

Jeśli chodzi o wyścigi, nawet najbardziej zagorzali fani danego pojazdu będą potrzebowali dużo praktyki, aby zrozumieć jego działanie. Projektanci gry dali ci mnóstwo opcji dostosowania poziomu trudności gry do twoich preferencji. Nawet ci, którzy zazwyczaj nie grają w gry wideo, będą zadowoleni z gry z serii F1. Możesz również zmienić liczbę okrążeń, trudność treningu i sposób kwalifikacji w trybie kariery.

Kariera w F1 22

Tryb kariery jest najważniejszym aspektem gry teraz, gdy możemy grać jako indywidualny kierowca lub jako menedżer zespołu. Co gorsza, w ukończeniu produkcji może pomóc drugi użytkownik. Tryb fabularny „Road to Fame” z zeszłorocznej odsłony został usunięty z tegorocznej gry. Historia Aidena Jacksona była uważnie obserwowana i zawierała humorystyczne momenty, mimo że nie była szczególnie kreatywna. Cat Goes Fishing to gra, w którą również warto zagrać.

Gdy gra się w pojedynkę, F1 22 download jest przyjemniejsze. Tryb kariery składa się z dwóch odrębnych elementów. W pierwszym z nich wcielamy się w prostego kierowcę, który zaczyna w F2 lub F1 i pracuje po szczeblach kariery. W drugim scenariuszu jesteśmy właścicielami zespołu i prowadzimy samochód, więc istnieją dodatkowe czynniki do rozważenia. Te elementy związane z zarządzaniem zostały dodane do trybu kariery w grze, pozwalając na rozgrywkę na różne sposoby. Poprzednie cięcia miały miejsce, więc nie jest to nic nowego. Aby podtrzymać na duchu, postanowiliśmy pominąć wywiady telewizyjne, które były częścią zeszłorocznego wydarzenia. Być może naszym zadaniem będzie określenie, czy zespół odniesie sukces, czy nie.

F1 22 Download PC

Podsumowanie: F1 22 Download na PC

Jako fan wyścigów w wirtualnej rzeczywistości nie mogłem przepuścić okazji, aby po raz pierwszy w historii mistrzostw wypróbować funkcję F1 22. Rezultaty są dość niezwykłe! Domyślny HUD może być całkowicie wyłączony, a wszystkie istotne informacje są wyświetlane na wirtualnej kierownicy. Ze względu na oszałamiającą oprawę graficzną, mój PC nie mógł nadążyć za wyścigiem, a kamera trzęsła się nawet na średnich ustawieniach. Identyczny PC wyświetlał stałe 60 klatek na sekundę w najwyższej rozdzielczości (4K). Ponieważ obrazy stały się pikselowate, gdy zmniejszyłem jakość graficzną, mam nadzieję, że przyszłe aktualizacje jeszcze bardziej zoptymalizują grę.

POBIERZ TERAZ: F1 22: Champions Edition[PC]

(Ponad 3469 pobrań pliku)

Trailer z pełnej wersji gry F1 2022:

Dodaj komentarz