Elex II Download [PC]

Pod względem fabularnym jest to po prostu kontynuacja wątków z poprzedniej częsci. Drugi rozdział Elexa rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy, i to nie tylko pod względem postępu fabularnego. Jax znajduje schronienie w odległym miejscu, aby odzyskać siły po zwycięstwie nad Hybrydą. Jego wysiłki mające na celu zjednoczenie przeciwników i przygotowanie ich na nadchodzące zagrożenie kończą się niepowodzeniem. Po pewnym czasie na Magalan przybywają Celestianie. Nasz bohater po raz kolejny połączy siły z Adamem Dawkinsem, by uratować Ziemię.

elex 2
POBIERZ TERAZ: Elex II [PC]

(Ponad 10598 pobrań pliku)

Elex II Do Pobrania

Indywidualność odróżnia gry fabularne Piranha Bytes od gier innych twórców. Każde nowe ulepszenie podnosi rangę twórców, ale ich marki nadal można odróżnić w tłumie. Ze względu na unikalne elementy rozgrywki, duże otwarte środowiska, straszne animacje i niemal niezmienny język, wszystkie te gry wyróżniają się z tłumu. Jeśli spodziewaliście się tego samego, to wierzę, że Elex II do pobrania zaspokoi wasze potrzeby.

Gracz wciela się w rolę Jaxa, bohatera gry z prologu. Kiedy sytuacja na Magalanie wydawała się być pod kontrolą, Jax postanowił szukać bezpieczeństwa w odosobnieniu i samotnie wychowywać syna w pustelni. Nie miał zbyt wiele czasu na odpoczynek i cieszenie się spokojem, gdy kolejny straszliwy wróg zaatakował Magalan.

elex 2 download

Rozgrywka Elex 2

Jax po pokonaniu hybrydy ucieka na wieś. Dex trzyma się go nawet po tym, jak on i Kaja rozstają się z powodu odmowy Kaji uczestnictwa w „życiu politycznym” Magalanu. Bowiem na Magalanie nagle pojawił się paskudny gatunek elex oraz nieznane istoty pozaziemskie. Niestety, Jax zostaje zarażony tym samym tajemniczym wirusem i musi teraz chronić się zarówno przed zagrożeniami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. W wyniku tego tragicznego łańcucha zdarzeń traci swoje umiejętności i moce, ale zachowuje pamięć.

Sprawdź również niesamowitą rozgrywkę: Forza Horizon 5 Download

Trudno znaleźć choć jeden aspekt Elex 2, który nie jest zrealizowany z precyzją i stylem. Mechanika gry nie jest zła. Pomimo tego, że gra posiada zaskakująco mało bugów i glitchy jak na tak duży tytuł, łatwo założyć, że niewielki zespół Piranha Bytes i ograniczony budżet uniemożliwiły im stworzenie gry, która pozwoliłaby im zburzyć stereotyp twórców gier tworzących toporny gameplay i „drewniane” animacje.

Elex 2 Download

Drugi epizod serii Elex jest utrzymany w tym samym stylu co pierwszy, choć fabuła jest nudna i wolno się rozwija. Jest złożona, z wieloma wątkami i zwrotami narracyjnymi, ale są też liczne powtarzalne misje, w których przemierzamy planetę i zabijamy dużą liczbę tych samych przeciwników.

elex 2 pobierz free

Elex II download jest wyraźnie skierowany do graczy, którzy ukończyli już pierwszą odsłonę. Fabuła sequela porusza się znacznie szybciej niż oryginału. Jeśli nie zwiedziliśmy jeszcze Magalanu, pierwsze osoby, z którymi rozmawiamy, mogą wydawać się próbować wyjaśnić świat, w który się natknęliśmy, ale ich wyjaśnienia są zazwyczaj szybkie i niejasne. Na ratunek przychodzi bestiariusz gry i notatki deweloperskie, ale najwyraźniej są one jedynie bandażami na słabo napisane dialogi.

Podsumowanie: Elex II Do Pobrania

Elex II download to tytuł siódmego albumu Piranha Bytes. Pomimo tego, że Gothic powstał dwadzieścia jeden lat temu, niemiecka firma pozostała wierna swoim podstawowym wartościom. Choć może to utrudniać przyciągnięcie nowych graczy, ci, którzy grali w poprzednie odsłony „Piranii”, poczują się jak w domu.

Sprawdź również niesamowitą rozgrywkę: Lego Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów Download 

Pierwszy model Elexa ukazał się pięć lat temu. W tym czasie kolejna odsłona serii zasłużyła sobie na prawo do przejścia małej rewolucji. Elex II był bardziej naturalną progresją, a nawet dopracowaną wersją pierwowzoru. Wygląda na to, że produkcje „Piranii” nie są otwarte na nowe pomysły. W Elex II wcielamy się w Jaxa, który w pierwszej grze pomógł uratować planetę Magalan. Akcja Elex II rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej gry.

POBIERZ TERAZ: Elex II [PC]

(Ponad 10598 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Elex 2:

Dodaj komentarz