Dying Light 2 Download [PC]

Dying Light 2: Stay Human to postapokaliptyczny pierwszoosobowy tytuł action horror, który jest grywalny na konsolach Xbox PlayStation, Nintendo Switch oraz komputerach PC z systemem Windows. Jest to bezpośredni sequel Dying Light z 2015 roku. W świecie po apokalipsie zombie gracze wcielają się w rolę Pielgrzyma, biegacza, który służy jako pośrednik między społecznościami. Decyzje graczy mają znaczny wpływ na to uniwersum, a ich wyniki określą, jak niektóre grupy przetrwają i jak inni są postrzegani.

Dying Light 2
POBIERZ TERAZ: Dying Light 2

(Ponad 5589 pobrań pliku)

Aby przetrwać, gracze angażują się w brutalnie brutalną walkę z zombie i ludzkimi wrogami, wykorzystując przy tym szereg broni. Gra zawiera wiele przekleństw i dosadny język seksualny, a także mnóstwo krwi. Palenie i picie są również przedstawione w grze jako zasoby i czynności związane z postacią.

Jak pobrać Dying Light 2 na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry Elden Ring na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ TERAZ: Dying Light 2” na stronie, aby przejść do aplikacji.
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry.
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną.
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada.
  5. Następnie możesz przejść do pobierania.
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu.
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!
Dying Light 2 Download

Dying Light 2, do pobrania, czyli rozległy świat czeka

W Dying Light 2, który został wydany w 2015 roku, gracze są wprowadzani na planetę, która została dotknięta przez przerażający wirus Harran przez piętnaście lat. To, co pozostało z ludzkości, podzieliło się na małe społeczności, które walczą o przetrwanie, unikając jednocześnie naporu zombie zainfekowanych wirusem Harran.

Sprawdź też nowość grę: Elden Ring Download

W Dying Light 2, jesteś Aidenem Caldwellem, jednym z ostatnich żyjących „Pielgrzymów”, biegaczy, którzy przemieszczają się z osady do osady, służąc w zależności od potrzeb do różnych celów, takich jak kurier, zbieracz i najemnik. To, że Aiden przeżył, zawdzięcza w dużej mierze zwiększonej sile i wytrzymałości, którą dały mu przerażające eksperymenty przeprowadzone na nim w młodości.

Jako dorosły, Aiden wykorzystuje swój status Pielgrzyma do poszukiwania informacji o facecie, który spowodował jego straszne dzieciństwo, w nadziei, że pomoże mu to odnaleźć dawno zaginioną siostrę. Aiden spotka kilka frakcji wzdłuż trasy, które wszystkie próbują zarabiać na życie w tym post-apokaliptycznym świecie na swoje własne unikalne sposoby. Aiden może mieć swoje własne cele, ale szybko zda sobie sprawę, że jego działania mogą w znaczący sposób zmienić świat. W jednej społeczności jego obecność może być celebrowana, podczas gdy w innej może być pogardzana. Pomaganie jednej stronie może doprowadzić do upadku innych. Nawet ktoś o specjalnych zdolnościach Aidena i predyspozycjach do przetrwania w świecie, w którym ludzkość jest na skraju zagłady, może zachować swoje człowieczeństwo.

Dying Light 2 Do Pobrania

Rozgrywka i sterowanie w pełnej wersji gry Dying Light 2

Dzięki połączeniu szybkiej akcji, pierwszoosobowego parkouru z intensywnością survival horroru, oryginalny Dying Light skutecznie zjednał sobie graczy. Kontynuacja, Dying Light 2: Stay Human, rozwija wszystko, co spodobało się fanom oryginalnej gry, dodając większy obszar, więcej manewrów i głębszą narrację z istotnymi reperkusjami. Istnieją znaczące frakcje, takie jak agresywni Strażnicy Pokoju, którzy mocno wierzą w strukturę i porządek, oraz chaotyczni Renegaci, którzy biorą co chcą od kogokolwiek, nie zwracając uwagi na uciążliwe pojęcia takie jak „prawo i porządek”.

Koniecznie zobacz najnowszą grę: Cyberpunk 2077 Download

Liczne grupy Ocalałych, każda o różnym stopniu wpływu lub siły, siedzą pomiędzy tymi dwoma frakcjami. Często chcą oni tylko zrobić wszystko, co w ich mocy, by przeżyć swoje życie i mieć nadzieję, że zobaczą kolejny poranek. Świat otaczający graczy jest kształtowany przez ich decyzje, które pozwalają im również spersonalizować swoje doświadczenia. W rezultacie gra sprawia wrażenie znacznie bardziej intymnej.

Widać to szczególnie wyraźnie podczas rozgrywki wieloosobowej. W stworzonym przez siebie otoczeniu jeden gracz jest gospodarzem sesji. Z kolei goście znajdują się w multiwersalnym świecie odpryskowym, w którym mimo pozorów znajomości, ważne wydarzenia przebiegają inaczej. Może to dać gościom dostęp do miejsc i rzeczy, które są poza granicami ich własnych światów, lub może wykluczyć ich z pewnych rzeczy, do których mogą być przyzwyczajeni z poprzednich przejść gry. Odwiedzający zabiorą ze sobą wszelkie zmiany w postaci, które dokonali, gdy wrócą do swojego świata, ale świat początkowy pozostanie niezmieniony. Zachęca to do zastanowienia się, jak decyzje mogły wpłynąć na innych, zanim podejmiesz podobny wybór w swojej własnej sytuacji.

Dying-Light-2-Download-PC

Dying Light 2 Download: Posumowanie

Pod względem reszty gry Dying Light 2 Download trudno wiele skrytykować. Gra łączy się z fabułą pierwszego Dying Light, nagradzając powracających graczy rozszerzeniem. Jednak jest również osadzony na tyle daleko w przyszłości, że nowicjusze nie wymagają lekcji na temat wszystkiego, co mogliby przegapić w pierwszej części, aby wskoczyć do gry.

Podczas gdy niektóre bronie pozwalają ci walczyć z dystansu, większość zmusza cię do podejścia z bliska, co jest w porządku, gdy masz do czynienia z kilkoma przeciwnikami. W rzeczywistości będziesz musiał uciekać w obawie o swoje życie, gdy zgasną światła i pojawią się rojenia.

Po odrobinie praktyki domyślne sterowanie przestaje być kłopotliwe i zaczyna reagować. Szybko rozwiniesz niezrównaną płynność w skakaniu, wspinaniu się, kaczkowaniu i unikaniu. Mapa, która jest rzekomo czterokrotnie większa niż w pierwszej grze, wydaje się wręcz przesadnie duża. Jest bardzo dużo do odkrycia i bardzo dużo odległości między atrakcjami. Bardzo pomaga to w odnajdywaniu bezpiecznych pomieszczeń i odblokowywaniu odpowiadających im spawn spotów.

POBIERZ TERAZ: Dying Light 2

(Ponad 5589 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Dying Light 2:

Dodaj komentarz