Cyberpunk 2077 Download [PC]

Cyberpunk 2077 to pierwszoosobowa gra akcji z otwartym światem na konsole PlayStation, Xbox, oraz komputery PC z systemem Windows. Gracz kontroluje cybernetycznie ulepszonego najemnika w ponurym mieście przyszłości. Należy pamiętać, że ta gra jest oczywiście skierowana do dorosłych.

Cyberpunk 2077
POBIERZ TERAZ: Cyberpunk 2077

(Ponad 10987 pobrań pliku)

Narracja dogłębnie eksploruje transhumanizm (wykorzystanie technologii do poprawy fizycznych i psychicznych możliwości ludzi), jak również powracające tematy przyjaźni, straty i zemsty.

Jak pobrać Cyberpunk 2077 na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry Cyberpunk 2077 na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ TERAZ: Cyberpunk 2077” na stronie, aby przejść do aplikacji
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada
  5. Następnie możesz przejść do pobierania
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!
Cyberpunk 2077 Download

Cyberpunk 2077 do pobrania – wciel się w grę akcji

W fabule Cyberpunk 2077 gracze bezwzględnie atakują i mordują ludzkich wrogów w scenach akcji, używając broni takiej jak noże, pistolety, granaty i tępe przedmioty. Niewinni ludzie mogą stać się ofiarami ubocznymi lub stać się celami gracza. W grze często występuje pełna nagość czołowa, męska, żeńska lub kombinacja cech płciowych, w tym podczas tworzenia postaci, scen seksu i nieoczekiwanych „glitchy”, które mogą sprawić, że postacie będą nagie lub będą miały wystające genitalia.

Gracze Cyberpunk 2077 będą prowadzić seksualne dialogi, wchodzić w interakcje z prostytutkami „joytoy”, widzieć szeroki wachlarz seks gadżetów w sklepach, rezydencjach, a nawet na ulicy. Słowa i przekleństwa są często i mocno używane w dialogach i tekście. Liczne postacie – w tym gracz – piją nadmierne ilości alkoholu, palą papierosy, używają inhalatorów, narkotyków i innych metod zażywania środków poprawiających wydajność i nastrój.

Sprawdź i pobierz według poradnika również grę: Assassin’s Creed: Odyssey Download

Cyberpunk 2077, oparty na grze fabularnej Cyberpunk, przedstawia dystopijne społeczeństwo, w którym rządzą korporacje, jednostki są przepracowane i niedostatecznie opłacane. Przestępczość jest na najwyższym poziomie, a ludzie zwracają się w stronę technologii, w tym natrętnych implantów fizycznych, jako panaceum na wszystkie bolączki.

Cyberpunk 2077 do pobrania

Rozgrywka i sterowanie w pełnej wersji gry Cyberpunk 2077

Gracze przejmują kontrolę nad V, w pełni konfigurowalnym bohaterem, który pracuje jako wolny najemnik i przemierza Night City, wykonując podejrzane zlecenia dla obywateli, gangów, a nawet policji, które zazwyczaj obejmują trochę hakowania, trochę skradania się i dużo strzelania.

Życie V zostaje wywrócone do góry nogami przez najnowocześniejszą technologię, która wszczepia mu do mózgu ludzką konstrukcję dawno zmarłego terrorysty, co prowadzi do osobliwej formy cyber-schizofrenii, dokładnie w momencie, gdy zaczyna powoli zdobywać reputację. Muszą teraz szybko pracować, by opanować technologię, zanim ta całkowicie zastąpi ich osobowość.

Może Ci się spodobać pełna wersja gry: The Sims 4 Download

W miarę rozwoju akcji, V dowiaduje się więcej o wpływowych ludziach w Night City, pomagając im, gdy ich cele są zbieżne i często udaremniając ich plany, gdy nie są. Robiąc to, V wykorzystuje pieniądze, które zarobił i technologię, którą znalazł, aby uaktualnić swoje implanty, dając im możliwość korzystania z inteligentnej broni, włamać się i sabotować systemy wroga, i zmniejszyć szkody w walce. Z czasem V stopniowo przekształca się w maszynę bardziej niż człowieka, jednocześnie walcząc o zachowanie własnej tożsamości psychologicznej. W tej przygodzie z otwartym światem jest kilka celów pobocznych, w tym wyścigi, polowania na nagrody, misje ratunkowe i inne, które mogą łącznie dać ponad 100 godzin rozgrywki.

Czy Cyberpunk 2077 jest tak mocno zbugowane?

Gry nie bywają bardziej zabugowane niż ta, a wydajność i grafika na wypasionym PC w porównaniu z konsolą to zupełnie inny świat, ale jeśli jesteś gotów znieść jej wady, fabuła jest wciągająca. Mówiąc wprost, Cyberpunk 2077 to kompletny bałagan. Były błędy, które powodowały, że ubrania postaci znikały, główny bohater utknął między ścianami i poziomami, postacie niegrające skakały po ekranie w dziwnych pozach, dźwięk i lip-syncing nagle przestały działać i wiele innych. Prezentacja wizualna na konsolach jest tandetna, z ziarnistymi teksturami, nieatrakcyjnymi modelami postaci i czasami szarpanym działaniem, które może przeszkadzać w prowadzeniu samochodu, walce, a nawet zwykłym chodzeniu po ulicy.

Sprawia to wrażenie gry, która wciąż znajduje się w fazie beta testów. Najbardziej irytującą kwestią jest prawdopodobnie to, że może być trudno określić, czy utknąłeś podczas misji, ponieważ faktycznie masz problemy z ustaleniem, co zrobić, czy z powodu niezidentyfikowanego błędu. Ponadto interfejs użytkownika jest zagracony i mylący, z trudnymi do odczytania napisami, dziwnie rozmieszczonymi wyskakującymi okienkami i elementami menu oraz systemem hakowania, który zmusza graczy do uczenia się poprzez bolesne eksperymenty.

Cyberpunk Download PC

Cyberpunk 2077 z ogromną ilością pobrań

Większość gier zostałaby natychmiast porzucona, gdyby miała tak słabe doświadczenia. Jednak Cyberpunk ma wystarczająco dużo intrygujących koncepcji ukrytych za swoją niedoskonałą powierzchnią, że niektórzy fani niechętnie zniosą wszystkie brzydkie elementy, aby dotrzeć do części doskonałych. Na przykład fanom cyberpunku powinien spodobać się rozległy świat i skrupulatnie opracowane lore.

Porusza wiele ciekawych i dających do myślenia kwestii, takich jak to, jak wyglądałoby społeczeństwo rządzone przez korporację, jak technologia może zmienić nasze życie zarówno osobiście, jak i zbiorowo, a także jak by to było, gdyby inni mogli odtwarzać i doświadczać dla siebie fizycznych i zmysłowych doznań, które my mamy.

Cyberpunk 2077 Download: Podsumowanie

Cyberpunk 2077 to dobra produkcja, w której zmartwiony korporacyjny ochroniarz Takemura oraz sprytna i zaradna redaktorka Braindance Judy to tylko dwa przykłady wielu postaci drugoplanowych, które są niespodziewanie dobrze rozwinięte i ożywione przez znakomitych aktorów. Lukrem są wszystkie słodkie ukłony w stronę wcześniejszych cyberpunkowych dzieł i sekretne jajka wielkanocne dla graczy; jednym z takich zadań jest komiczne zadanie, które z miłością odnosi się do Portala.

Jednak prawdopodobnie to fabuła będzie tym, co zatrzyma większość graczy. Niektórzy gracze mogą uznać, że warto wytrwać przez wszystkie błędy i trudności technologiczne tylko po to, by dowiedzieć się, co stanie się z V, jej sojusznikami i Night City. Gra jest pełna satysfakcjonujących zwrotów akcji, znaczących wyborów gracza i różnych zakończeń. Oczywiście Cyberpunk 2077 nie spełnia wysokich oczekiwań, jakie miliony graczy wiązały z tą grą przed jej wydaniem, ale jeśli pójdziesz wystarczająco daleko, możesz znaleźć satysfakcjonująco olśniewający klejnot.

POBIERZ TERAZ: Cyberpunk 2077

(Ponad 10987 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Cyberpunk 2077:

Dodaj komentarz