Cat Goes Fishing [PC] Download PL

Cat Goes Fishing Download może być dla Ciebie, jeśli lubisz łowić ryby, ale jesteś zmęczony dotychczasowymi grami symulacyjnymi o tematyce wędkarskiej. Instalator najnowszej wersji tej gry, a także wszelkie aktualizacje i dodatkowe pliki do pobrania znajdziesz tutaj. Ponieważ od lat testujemy nasze programy, każdy kto ma obawy co do poprawnego zainstalowania gry powinien odwiedzić naszą stronę.

Cat Goes Fishing
POBIERZ TERAZ: Cat Goes Fishing

(Ponad 13257 pobrań pliku)

Jak pobrać Cat Goes Fishing?

Złapane ryby można wykorzystać jako przynętę lub sprzedać z zyskiem. Mimo że zadanie jest proste, może pojawić się kilka problemów. Musisz precyzyjnie wyczuć czas każdego rzutu w Cat Goes Fishing Download, tak aby żyłka powędrowała w pożądanym kierunku. W wodzie sytuacja jest o wiele trudniejsza, ponieważ przynęta musi być odsunięta od niepożądanych ryb. Nawet mając rybę na haczyku, szanse na jej złapanie są znikome.

To jedyna uwaga w trybie Classic. Sprawy komplikują się w trybie Realistic. Jeśli złapiesz rybę, która próbuje rozciągnąć swoją linię do punktu przerwania, może ją złamać. Tryb realistyczny w Cat Goes Fishing sprawia, że łapanie ryb jest trudniejsze, bardziej zabawne i frustrujące. Niektóre zwierzęta mogą być trudne do opieki.

Pełna Wersja Cat Goes Fishing na PC

Cat Goes Fishing download

Cat Goes Fishing na PC zawiera prostą grafikę 2D przedstawiającą kota, jak również różnorodne ryby do złapania. Wszystko jest widoczne z boku, ponieważ kamera podąża za przynętą, gdy jest ona opuszczana do wody.

W pewnym momencie gry będziemy mogli skorzystać z własnej łodzi rybackiej, ale nie będziemy mogli jej użyć do połowu rzadkich ryb, które nie utrzymują się w pobliżu brzegu aż do samego końca. Ponieważ nasz kot może złapać tak wiele różnych rodzajów ryb i przejść przez tak wiele etapów, w grę można grać godzinami. Subnautica pełna wersja na komputer to również świetna gra, którą warto sprawdzić.

Nowe łowiska i inne funkcje

Pobierz Cat Goes Fishing, by osiągnąć wspomniany punkt, gdy stworzymy nowe obszary połowu i zadbamy o dodatkowe gatunki ryb. W miarę postępów w grze będzie się rodzić coraz większa liczba ryb. W niektórych przypadkach będziemy całkowicie zaskoczeni, jak na przykład wtedy, gdy pod koniec gry odkryjemy, że możemy złapać smoka, który pływa razem z rybami. Możemy sprzedać lub wypuścić tę rybę w taki sam sposób, w jaki możemy sprzedać lub wypuścić każdą inną złowioną rybę. Jeśli pozwolimy jej wrócić do jeziora, pochłonie ona wszystkie inne ryby. Biorąc pod uwagę, że użycie smoka da Ci 1,5 miliona złota w grze, decyzja co zrobić w tych okolicznościach może być prosta.

Cat Goes Fishing Download

Cat Goes Fishing Download będzie się doskonalić w miarę opracowywania kolejnych modeli sonarów i skanerów. Zademonstrują jak za pomocą wędki przeszukiwać powierzchnię wody w poszukiwaniu różnych gatunków ryb. Powinniśmy szukać zwierząt, które dodaliśmy do naszych prac, jeśli chcemy zdobyć więcej waluty w grze na przyszłe ulepszenia. Sonar w grze jest łatwy w obsłudze i nie stanowi większego wyzwania.

Chcesz spróbować czegoś nowego? Pobierz Diablo 2 Resurrected na swój komputer na podstawie naszych porad.

Podsumowanie: Pobierz Cat Goes Fishing

Cat Goes Fishing Pobierz

Gdy ten krótki esej dobiega końca, pozostaje tylko jedna rzecz do powiedzenia. To nie jest gra, która po pewnym czasie się nudzi. W miarę postępów w grze, zyskujemy dostęp do kolejnych miejsc do łowienia ryb oraz sprzętu. Wspólne korzystanie z akcji i interfejsu daje mnóstwo frajdy. Nawet jeśli gra od czasu do czasu przeszkadza i stawia trudne wyzwania, nie ma powodu, by się poddawać.

Gra ma atrakcyjną oprawę wizualną. Trudno byłoby osiągnąć obecny gameplay, gdyby ta gra została stworzona w 2D, a nie 3D. Muzyka nie stanie się monotonna lub nieciekawa po dłuższym okresie gry. Tej historii brakuje własnej fabuły. Jesteśmy jak kot, który nauczył się łowić ryby. Prosta, rozrywkowa gra w klasycznym stylu arcade, która może spodobać się każdemu. Przez kilka godzin świetnie bawiłem się łapiąc coraz większe ryby i inne stworzenia. Gwarantuję, że ta gra nigdy się nie znudzi.

POBIERZ TERAZ: Cat Goes Fishing

(Ponad 13257 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Cat Goes Fishing:

Dodaj komentarz