Call of Duty Vanguard [PC] Download PL

Call of Duty Vanguard Download PC

Call of Duty Vanguard [PC] [POBIERZ] PEŁNA WERSJA [PC/WINDOWS]

To tak, jakby Call of Duty zostało przeniesione do początków najlepszych czasów. Sceneria II wojny światowej może być przez niektórych nadużywana, ale nam to nie przeszkadza. Z drugiej strony podoba nam się wachlarz okoliczności, jakie do tej pory wprowadziły do gry trzy grupy producenckie. Treyarch jest reprezentantem przyszłości, podczas gdy Sledgehammer Games jest symbolem przeszłości, jak twierdzi Infinity Ward. W ostatnich latach stało się jasne, że Call of Duty ma problemy z multiplayerem, który wcześniej był jej największą siłą. Co więcej, tylko niewielka liczba fanów Call of Duty zagra w nową grę tylko dla samego pięcio lub sześciogodzinnego trybu fabularnego.

Jeśli chodzi o zakupy w grze, to w wielu tytułach powszechne były pakiety zawierające skórki, kamuflaże, wizytówki i naśladowców. Użycie słowa „prezentowane” w tej sytuacji jest zupełnie nie na miejscu. Te skórki i kamuflaże broni stały się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy pełnym i totalnym kiczem i wcale mnie to nie cieszy.

Fabuła pełnej wersji gry Call of Duty Vanguard

Pojawiają się znikąd, uzbrojeni w karabiny naładowane amunicją błyskową i roją się po symulowanych polach bitew. Po reakcji na sukces Fortnite, Activision i jego zespoły deweloperskie zdają się zauważać popularność gry. Moim zdaniem polityczno-wojskowa strzelanka nie powinna mieć takich motywów i jestem pewien, że wielu innych graczy się z tym zgadza. Wypróbuj również najnowszą pełną wersję gry Among US PC Download.

Call of Duty Vanguard Pobierz Full PC

System punktacji w grze jest kolejnym obszarem, który odbiera bardzo dużo z ogólnego doświadczenia. Oznacza to, że moje zabójcze passy nie opierają się jedynie na liczbie zabitych wrogów, ale również na liczbie punktów, które zgromadziłem i zachęcie ze strony kolegów z drużyny. Na pierwszy rzut oka wygląda to na wyważony i rozsądny argument. Niestety, jest on całkowicie wypaczony. Call of Duty: Vanguard to osiemnasta odsłona serii na PC. Po upadku Hitlera, choć gra toczy się na czterech odrębnych teatrach wojny: Front Zachodni, Front Wschodni, Afryka Północna i Południowy Pacyfik. Mimo to, nazwa „Vanguard” odnosi się do tych, którzy prowadzą.

Sprawdź:  FNAF 2 [PC] Download PL

Ważne poprawki w grze

W celu pobrania i zainstalowania gry, dostępne są istniejące instalatory Call of Duty Vanguard na PC. Fakt, że za produkcję odpowiedzialna jest jedna osoba jest niezwykle istotny, gdyż może to być dobry znak dla całej serii. Początkowo, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Activision Blizzard powierzyło produkcję serii firmie Infinity Ward. W końcu, chcąc podnieść jakość otrzymywanego towaru, powstało Treyarch, dzięki czemu co dwa lata otrzymujemy gry.

W związku z tym, wydawca zmuszony był do poszukiwania nowego studia deweloperskiego do pracy nad projektem, gdyż dotychczasowa ekipa z Infinity Ward zdecydowała się odejść. Wobec braku następcy, do akcji wkroczyło Sledgehammer Games. Infinity Ward powstało w wyniku ich zaangażowania w tworzenie Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz Treyarch’s Treyarch Studios. To z kolei doprowadziło do powstania Call of Duty Advanced Warfare i World War II. Odwiedź pełną wersję Call of Duty Vanguard, aby zobaczyć na własne oczy, co najnowszy produkt firmy ma do zaoferowania pod względem rozgrywki i grafiki.

Sprawdź też inny wpis z grą do pobrania: Resident Evil Village Download

Call of Duty Vanguard do pobrania

Po śmierci Hitlera, Alianci zaczynają wierzyć, że wojna się skończyła i że zwyciężyli, i to jest właśnie sceneria gry. Ostatnio krążą plotki dotyczące możliwego planu Adolfa Hitlera lub jego ocalałych kolesiów i sojuszników. „Initiative Phoenix”, kryptonim tajnego projektu, jest obecnie w toku, aby wybrać następcę Hitlera, który miałby realizować złowrogie cele Hitlera dotyczące aryjskiej kontroli nad światem.

Rozrywka na wysokim poziomie

Jeśli chodzi o rewolucję, to w C&D nie było do tej pory nic naprawdę rewolucyjnego. Jeśli chodzi o mechanikę gry, to na początku była ona bardzo konserwatywna, co ułatwiało graczom wejście do gry od samego początku. Dzięki temu z czasem udało się zbudować ogromną i oddaną rzeszę fanów.

Sprawdź:  Assassin's Creed: Odyssey Download

Podobnie jak w poprzednim przykładzie, najważniejsze aspekty nie uległy zmianie. Z perspektywy pierwszej osoby będziemy walczyć w II wojnie światowej, co oznacza, że będziemy mogli udać się w różne rejony świata, w tym do Europy Wschodniej i Zachodniej oraz Pacyfiku, a także Afryki Północnej.

Najistotniejszą częścią produkcji jest wykonywanie przez bohaterów przydzielonych im zadań. Aby tego dokonać, w różnych krajach i rejonach ówczesnego świata przystępny był szeroki wachlarz broni. W grze dostępny jest tryb stealth. My z kolei mamy możliwość ucieczki i walki wręcz w razie napaści. Dodatkowo twórcy zadbali o drobne szczegóły, takie jak zaglądanie przez otwarte drzwi, które można znaleźć w całej grze. Kiedy autorzy zdecydowali się postawić na zniszczenie krajobrazu po długim okresie czasu, zrobili to w sposób dramatyczny i realistyczny.

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Call of Duty Vanguard:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 80

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.