Baldur’s Gate II: Cienie Amn Download [PC]

Gra Baldur’s Gate II: Shadows of Amn została stworzona we współpracy firm BioWare i Interplay Entertainment. Gra Baldur’s Gate II: The Second Campaign została wydana dla systemu Windows we wrześniu 2000 roku. (1998). Gra, podobnie jak Baldur’s Gate, osadzona jest w Zapomnianych Krainach. Baldur’s Gate II jest napędzany silnikiem Infinity firmy BioWare i ma perspektywę izometryczną z pauzą czasu rzeczywistego. Protagonista jest jedną z maksymalnie sześciu osób, które gracz może wybrać do swojej grupy. Każda postać w opowieści pochodzi z innej rzeczywistości.

Buldurs Gate 2 Download

LICZBA POBRAŃ: 7629

Baldur’s Gate II osadzony jest w wymyślonych Zapomnianych Krainach i koncentruje się na mieście Athkatla w krainie Amn. Akcja gry Gorion’s Ward rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z gry Baldur’s Gate. Mag o imieniu Jon Irenicus przyciąga uwagę do Gorion’s Ward ze względu na niezwykłe pochodzenie i przeszłość jego właściciela. Fabuła koncentruje się na interakcjach gracza z Irenicusem i jego aspiracjami.

Baldur's Gate II Cienie Amn Download

Pełna wersja Baldur’s Gate II: Cienie Amn do pobrania

Pobierz pełną wersję gry Baldur’s Gate II: Cienie Amn i ciesz się niesamowitą historią. Pierwsza Brama do Baldur’s Gate zmieniła wszystko w Baldur’s Gate. Fani, krytycy i projektanci gry mają swoje sugestie na temat tego, jak ją ulepszyć. Na podstawie tych informacji stworzono listę życzeń przyszłych zmian. Wśród nowych funkcji znalazły się m.in. rozdzielczość 800 x 600, obsługa 3D i zestawy znaków. Gra Baldur’s Gate II została zbudowana od podstaw, podczas gdy Baldur’s Gate był tworzony wraz z zawartością gry. Dzięki w pełni funkcjonalnemu silnikowi tworzenie zawartości może stać się priorytetem. Zagraj również w pełną wersję gry Uncharted 4 Download na PC.

Sprawdź:  Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli - Download Pobierz

Rozgrywka, estetyka i muzyka w Shadow of Amn zostały docenione przez twórców najlepszych gier RPG wszech czasów. W 2000 roku gra została uznana za „Role-Playing Game of the Year” przez GameSpy, GameSpot i IGN, a do tej pory sprzedano ponad dwa miliony jej egzemplarzy. W 2001 roku ukazała się gra Baldur’s Gate II: Throne of Bhaal. Historia Dziecka Bhaala zakończyła się w tym słynnym rozszerzeniu, które zawierało również gigantyczny loch i wzbogacało grę. Throne of Bhaal i Shadows of Amn to dwa kolejne tytuły wchodzące w skład kolekcji. Gra Baldur’s Gate II: Enhanced Edition została wydana w 2013 roku. Została ona zaktualizowana, aby korzystać z nowszej wersji silnika Infinity Engine.

Grafika, sterowanie, fabuła w Baldur’s Gate II: Cienie Amn

Twoi bohaterowie trafiają na kolejną spektakularną przygodę, będącą wynikiem ich przerażającej historii. Niezależnie od pojawienia się nowych klas postaci, wielu graczy zaimportuje swoje obecne postacie z gry Baldur’s Gate do nowej gry, aby móc nimi dalej grać. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów, które mogą pojawić się w przyszłości, jest praca w grupie sześcioosobowej.

Shadows of Amnm, podobnie jak jego poprzednik, umożliwia udział w projektach maksymalnie pięciu dodatkowych graczy. Możesz zbudować i zarządzać własnym oddziałem, jeśli zakładasz grę wieloosobową z własnymi, unikalnymi postaciami. Jeśli jednak chcesz dodać do gry niewymagane postacie niezależne, musisz upewnić się, że jest wystarczająco dużo miejsca. Sukces grupy zależy od połączenia magii i surowej siły, a także od co najmniej jednego kompetentnego złodzieja. Polecamy również zagrać w niesamowitą grę i fabułę Wiedźmin 3 Download.

Buldurs Gate 2 Do Pobrania -  Rozgrywka

Podsumowanie: Baldur’s Gate II: Cienie Amn Download

Obecnie możliwe jest jednorazowe ukończenie gry i zadowolenie się którąkolwiek z nowych klas. Większość wcześniejszych kursów jest nadal dostępna, a uczniowie, którzy chcą dowiedzieć się więcej, mogą wybierać spośród trzech różnych zestawów materiałów. Co więcej, Barbarzyńca, Czarodziej i Mnich to jedne z najlepszych klas w grze. Półork, który właśnie został dodany do listy ras kwalifikujących się do gry, to fantastyczny wybór dla tych, którzy szukają groźnego wojownika.

Sprawdź:  Icewind Dale Download Pobierz

Rozmowy z postaciami niezależnymi stały się bardziej interesujące niż w poprzedniej grze. Gracze mogą wybierać z większej puli gotowych postaci, dzięki czemu łatwiej jest im ze sobą rozmawiać. Każda z postaci w grze dla jednego gracza ma odrębny zestaw celów, co dodatkowo wzbogaca grę o jej cele i osobowości. Co więcej, czyny wybranych przez Ciebie postaci wpływają na to, jak postrzegają Cię inni, co dodaje grze pikanterii.

LICZBA POBRAŃ: 7629

Oficjalny trailer z pełnej wersji gry Baldur’s Gate II: Cienie Amn :

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba głosów: 44

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.