Assassin’s Creed: Odyssey Download

Assassin’s Creed Odyssey to historyczna gra fabularna action/adventure (RPG) na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC z systemem Windows. Przyjmując rolę najemnika szukającego odpowiedzi na temat swojej przeszłości. Protagonista rzeźbi krwawą ścieżkę przez dziesiątki tysięcy wrogów po przeciwnych stronach brutalnej wojny. Z graficznymi scenami i animacjami przedstawiającymi wieszanie, bicie i inne formy egzekucji.

Assassin's Creed Odyssey

LICZBA POBRAŃ: 10921

Gracze mogą w pewnym stopniu wpłynąć na postawę bohatera, dokonując kluczowych wyborów. Mogą być interpretowane jako życzliwe i hojne lub mściwe i zabójcze. Ale bohater zawsze zmierza w kierunku obalenia niebezpiecznej organizacji, która zagraża planecie. Poza intensywną przemocą i wątpliwą moralnością, gracze powinni być świadomi, że ta gra zawiera dużo brzydkiego języka. A także kilka sugestywnych scenariuszy, w których postać gracza prowadzi kogoś poza ekranem do zaangażowania się w aktywność seksualną.

Dodatkowo, w grze jest sporo nagości, od nagich mężczyzn i kobiet po pomniki pokazujące genitalia.

Assassin's Creed Odyssey Download

Jak pobrać Assassin’s Creed: Odyssey na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry Assassin’s Creed: Odyssey na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „POBIERZ GRĘ: ASSASINS CREED ODYSSEY” na stronie, aby przejść do aplikacji
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada
  5. Następnie możesz przejść do pobierania
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!
Sprawdź:  GTA 5 [PC] Download Pobierz PL

Assassin’s Creed: Odyssey do pobrania czyli otwarty świat czeka

W grze Assassin’s Creed: Odyssey gracze wcielają się w postać potężnego najemnika, potomka znakomitego Leonidasa. Króla Sparty, i zostają wrzuceni w rozległe i skrupulatne odtworzenie starożytnej Grecji. Gracze rozpoczynają swoją przygodę w północno-zachodnim zakątku greckich wysp jako mężczyzna (Alexios) lub kobieta (Kassandra). Która została wychowana przez sprytnego biznesmena po wyrzuceniu na brzeg jako małe dziecko.

Sprawdź i pobierz według poradnika również grę: Gothic Download

Nasz bohater szybko opuszcza mały atol, podróżując przez rozległą domenę wysp, miast, wsi, farm, fortów i mórz tętniących wojną i statkami handlowymi. Napędzany pragnieniem zarówno zrozumienia swojej przeszłości, jak i poznania świata. Wojna peloponeska, toczona między Spartą a Atenami, rozdziera wszystkie te ziemie.

Szybko jednak okazuje się, że wojna nie jest głównym problemem Grecji. Grecka kultura jest podkopywana przez enigmatyczny kult, który staje się coraz potężniejszy i jest kierowany przez spisek tajemniczych potężnych osób. Oprócz walki z innymi najemnikami, którzy chcą odebrać nagrodę za głowę naszego bohatera. Gracze spędzają czas na pomaganiu potrzebującym cywilom, polowaniu na zwierzęta i działaniu jako najemna broń dla obu stron konfliktu.

Gracze Assassin’s Creed: Odyssey będą zdobywać nowe umiejętności podczas podróży, ulepszać swój sprzęt i zdobywać nowe rzeczy. Część gry toczy się również na morzu, gdzie gracze przejmują kontrolę nad ciągle zmieniającym się statkiem i załogą w mniejszych i większych starciach morskich. Kampania powinna zająć co najmniej 50 godzin, a jeśli chcesz ukończyć grę całkowicie, może to zająć znacznie więcej.

Assassin's Creed Odyssey za darmo

Pełna wersja gry Assassin’s Creed: Odyssey

Najnowsza odsłona serii Assassin 's Creed, Odyssey, osadzona jest w świecie starożytnej Grecji. Od momentu wejścia w świat, masz szansę odkrywać i odkrywać jego sekrety. Możesz doświadczyć gry z perspektywy trzeciej osoby, dając ci swobodę wędrowania i odkrywania rozległego otwartego świata.

Sprawdź:  A Plague Tale: Requiem Download

Odyseja daje możliwość zwiedzania niemal całego obszaru starożytnej Grecji. Od Attyki, domu Aten, do Lakonii, domu Sparty, świat jest podzielony na różne regiony. Z których każdy ma swój własny unikalny krajobraz. Gęstość zaludnienia i poziom trudności. Możesz również odwiedzić takie miejsca jak Macedonia, Delfy, gdzie znajduje się słynna wyrocznia, a także Olimpia i Kreta, gdzie możesz zwiedzić ruiny Knossos.

Gra pozwala również podróżować pieszo lub jeździć na wierzchowcu, dzięki czemu system parkour, podpis serii, jest bardziej ekscytujący. Możesz szybko i skutecznie pokonywać każdy teren i przeszkody. Gra przywraca również podróże morskie, przypominające wydaną w 2013 roku grę Assassin 's Creed IV: Black Flag. Masz do dyspozycji statek o nazwie Adrestia, który możesz dostosowywać i ulepszać w miarę postępów w grze.

Pełna wersja gry Assassin 's Creed Odyssey zapewnia wyjątkowe i ekscytujące wrażenia dla wszystkich graczy. Dzięki rozległemu otwartemu światu i możliwości zwiedzania starożytnej Grecji, a także różnym opcjom parkour i podróży morskich, Odyssey z pewnością będzie niesamowitą podróżą.

Rozgrywka i sterowanie w Assassin’s Creed: Odyssey

Ta seria mogła rozpocząć się jako przygoda akcji z otwartym światem, parkour-themed, ale teraz całkowicie ewoluowała w ustawieniach fabularnej gry akcji (RPG). Podobnie jak w przypadku Assassin’s Creed Origins z 2017 roku, Assassin’s Creed Odyssey podkreśla tradycyjne elementy RPG. Oprócz historycznego budowania świata, który od dawna jest znakiem rozpoznawczym franczyzy. Oferowana tutaj starożytna Grecja jest jednak wspaniałym odtworzeniem tego tak bardzo zbadanego czasu i miejsca. Wiąże się to z dorastaniem, zdobywaniem nowych umiejętności, tworzeniem i ulepszaniem przedmiotów. A także wykonywaniem zadań pobocznych, wybieraniem opcji dialogowych, które mają wpływ na fabułę, oraz eksploracją lochów, które przybierają formę jaskiń, grobowców i twierdz.

Może Ci się spodobać pełna wersja gry: Shadow Warrior 3 Download 

To epicka podróż z rozległym globem, który ciągnie się kilometrami w każdym kierunku i wymaga wielu godzin, aby go w pełni zbadać. Dzięki losowo wyznaczanym dziennym misjom, istnieje również niemal nieskończona liczba celów pobocznych i zadań. Żeglarstwo i walka morska w całości to prawdziwa gratka, zwłaszcza z nowymi umiejętnościami, takimi jak możliwość przecinania statków na pół. Rozległość, ambicja i prezentacja wizualna Assassin’s Creed Odyssey to niesamowite osiągnięcia, które zadziwią większość graczy.

Sprawdź:  GTA San Andreas Download Pobierz PL
Assassin's Creed Odyssey pobierz

Assassin’s Creed: Odyssey Download: Podsumowanie

Dodatkowo wydaje się, że główny wątek serii – konflikt pomiędzy Templariuszami i Asasynami – nie został poświęcony zbyt wiele uwagi. Przez większą część przygody nie ma w niej nic nowatorskiego ani intrygującego. Jest to jednak również trochę nieuporządkowane. Na przykład, konfliktowi pomiędzy Spartą a Atenami często brakuje poczucia zakończenia. Zostaniesz zmuszony do wzięcia udziału w wielu ważnych bitwach, mimo że często nic nie wiesz o tym konflikcie. W rezultacie Twoja postać walczy raczej o pieniądze niż o innych ludzi lub wartości. Niektóre systemy również nie wydają się być w pełni rozwinięte. Na przykład, crafting jest niezwykle prosty i wydaje się istnieć tylko po to, by dać nam powód do gromadzenia zasobów i metodę na ponowne ich wykorzystanie.

LICZBA POBRAŃ: 10921

Trailer z pełnej wersji gry Assassin’s Creed: Odyssey:

Gry, które mogą Ci się spodobać:

Jak bardzo podobała Ci się gra?

Kliknij na puchar, aby ocenić!

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba głosów: 89

Jak na razie brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni tę grę.