Assassin’s Creed: Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to historyczna gra fabularna action/adventure (RPG) na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC z systemem Windows. Przyjmując rolę najemnika szukającego odpowiedzi na temat swojej (gracze mogą wybrać płeć postaci) przeszłości, protagonista rzeźbi krwawą ścieżkę przez dziesiątki tysięcy wrogów po przeciwnych stronach brutalnej wojny, z graficznymi scenami i animacjami przedstawiającymi wieszanie, bicie i inne formy egzekucji.

Assassin's Creed Odyssey
POBIERZ TERAZ: Assassin’s Creed: Odyssey

(Ponad 12987 pobrań pliku)

Gracze mogą w pewnym stopniu wpłynąć na postawę bohatera, dokonując kluczowych wyborów, które mogą być interpretowane jako życzliwe i hojne lub mściwe i zabójcze, ale bohater zawsze zmierza w kierunku obalenia niebezpiecznej organizacji, która zagraża planecie. Poza intensywną przemocą i wątpliwą moralnością, gracze powinni być świadomi, że ta gra zawiera dużo brzydkiego języka, a także kilka sugestywnych scenariuszy, w których postać gracza prowadzi kogoś poza ekranem do zaangażowania się w aktywność seksualną. Dodatkowo, w grze jest sporo nagości, od nagich mężczyzn i kobiet po pomniki pokazujące genitalia. Wreszcie, ponieważ jest to najnowsza gra w długiej serii Assassin’s Creed, gracze mogą również uzyskać rzeczy, jeśli grali we wcześniejsze części serii.

Assassin's Creed Odyssey Download

Jak pobrać Assassin’s Creed: Odyssey na PC?

Wykonaj poniższe instrukcje, aby móc w pełni rozpocząć pobieranie gry Assassin’s Creed: Odyssey na swój komputer. Jest to bardzo proste, intuicyjne, szybkie oraz bezpieczne.

  1. Kliknij przycisk „Pobierz!” na stronie, aby przejść do aplikacji
  2. W tym momencie znajdziesz się już w procesie pozyskiwania naszej metody na gry
  3. Aby przejść dalej, należy zaakceptować Umowę licencyjną
  4. Skonfiguruj aplikację tak, jak Ci odpowiada
  5. Następnie możesz przejść do pobierania
  6. Gdy wszystkie dane zostaną pobrane, aplikacja przejdzie do kolejnego, ostatniego etapu
  7. Po wykonaniu wszystkich działań i zdobyciu naszej metody na gry, zastosuj się do wszystkich kroków i zdobądź grę z legalnego źródła.
  8. Następnie ciesz się rozgrywką oraz GRAJ!

Assassin’s Creed: Odyssey do pobrania czyli otwarty świat czeka

W grze Assassin’s Creed: Odyssey gracze wcielają się w postać potężnego najemnika, potomka znakomitego Leonidasa, króla Sparty, i zostają wrzuceni w rozległe i skrupulatne odtworzenie starożytnej Grecji. Gracze rozpoczynają swoją przygodę w północno-zachodnim zakątku greckich wysp jako mężczyzna (Alexios) lub kobieta (Kassandra), która została wychowana przez sprytnego biznesmena po wyrzuceniu na brzeg jako małe dziecko.

Sprawdź i pobierz według poradnika również grę: Gothic Download

Nasz bohater szybko opuszcza mały atol, podróżując przez rozległą domenę wysp, miast, wsi, farm, fortów i mórz tętniących wojną i statkami handlowymi, napędzany pragnieniem zarówno zrozumienia swojej przeszłości, jak i poznania świata. Wojna peloponeska, toczona między Spartą a Atenami, rozdziera wszystkie te ziemie. Szybko jednak okazuje się, że wojna nie jest głównym problemem Grecji. Grecka kultura jest podkopywana przez enigmatyczny kult, który staje się coraz potężniejszy i jest kierowany przez spisek tajemniczych potężnych osób. Oprócz walki z innymi najemnikami, którzy chcą odebrać nagrodę za głowę naszego bohatera, gracze spędzają czas na pomaganiu potrzebującym cywilom, polowaniu na zwierzęta i działaniu jako najemna broń dla obu stron konfliktu.

Gracze Assassin’s Creed: Odyssey będą zdobywać nowe umiejętności podczas podróży, ulepszać swój sprzęt i zdobywać nowe rzeczy. Część gry toczy się również na morzu, gdzie gracze przejmują kontrolę nad ciągle zmieniającym się statkiem i załogą w mniejszych i większych starciach morskich. Kampania powinna zająć co najmniej 50 godzin, a jeśli chcesz ukończyć grę całkowicie, może to zająć znacznie więcej.

Assassin's Creed Odyssey za darmo

Rozgrywka i sterowanie w Assassin’s Creed: Odyssey

Ta seria mogła rozpocząć się jako przygoda akcji z otwartym światem, parkour-themed, ale teraz całkowicie ewoluowała w ustawieniach fabularnej gry akcji (RPG). Podobnie jak w przypadku Assassin’s Creed Origins z 2017 roku, Assassin’s Creed Odyssey podkreśla tradycyjne elementy RPG oprócz historycznego budowania świata, który od dawna jest znakiem rozpoznawczym franczyzy. Oferowana tutaj starożytna Grecja jest jednak wspaniałym odtworzeniem tego tak bardzo zbadanego czasu i miejsca. Wiąże się to z dorastaniem, zdobywaniem nowych umiejętności, tworzeniem i ulepszaniem przedmiotów, wykonywaniem zadań pobocznych, wybieraniem opcji dialogowych, które mają wpływ na fabułę, oraz eksploracją lochów, które przybierają formę jaskiń, grobowców i twierdz.

Może Ci się spodobać pełna wersja gry: Shadow Warrior 3 Download 

To epicka podróż z rozległym globem, który ciągnie się kilometrami w każdym kierunku i wymaga wielu godzin, aby go w pełni zbadać. Dzięki losowo wyznaczanym dziennym misjom, istnieje również niemal nieskończona liczba celów pobocznych i zadań. Żeglarstwo i walka morska w całości (a nie jako jednorazowe cele dodatkowe, jak to miało miejsce w Origins) to prawdziwa gratka, zwłaszcza z nowymi umiejętnościami, takimi jak możliwość przecinania statków na pół. Rozległość, ambicja i prezentacja wizualna Assassin’s Creed Odyssey to niesamowite osiągnięcia, które zadziwią większość graczy.

Assassin's Creed Odyssey pobierz

Assassin’s Creed: Odyssey Download: Podsumowanie

Dodatkowo wydaje się, że główny wątek serii – konflikt pomiędzy Templariuszami i Asasynami – nie został poświęcony zbyt wiele uwagi; przez większą część przygody nie ma w niej nic nowatorskiego ani intrygującego. Jest to jednak również trochę nieuporządkowane. Na przykład, konfliktowi pomiędzy Spartą a Atenami często brakuje poczucia zakończenia. Zostaniesz zmuszony do wzięcia udziału w wielu ważnych bitwach, mimo że często nic nie wiesz o tym konflikcie. W rezultacie Twoja postać walczy raczej o pieniądze niż o innych ludzi lub wartości Niektóre systemy również nie wydają się być w pełni rozwinięte. Na przykład, crafting jest niezwykle prosty i wydaje się istnieć tylko po to, by dać nam powód do gromadzenia zasobów i metodę na ponowne ich wykorzystanie.

POBIERZ TERAZ: Assassin’s Creed: Odyssey

(Ponad 12987 pobrań pliku)

Trailer z pełnej wersji gry Assassin’s Creed: Odyssey:

Dodaj komentarz