Among US Download PL POBIERZ

AMONG US Download

AMONG US Download PC [POBIERZ] PEŁNA WERSJA [PC/WINDOWS]

POBIERZ TERAZ: AMONG US [PC]

(Ponad 9985 pobrań pliku)

Jako jedna z najbardziej udanych gier online multiplayer w historii, Among Us jest przewidywana jako jedna z najczęściej pobieranych gier wszech czasów do 2020 roku, z ponad miliardem graczy na całym świecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego, możesz pobrać Among Us na PC, Maca i urządzenia mobilne już teraz. Gry free-to-play były ogromnym hitem tego roku, a pobranie Among Us było jednym z największych tego roku. Pomimo swojej prostoty, gra ta cieszyła się ogromną popularnością wśród graczy w każdym wieku, z ponad 200 milionami pobrań i około dwoma milionami codziennych graczy. InnerSloth, twórca gry, zarobił na niej miliony dolarów, co świadczy o jej sukcesie. Gra przyzwoita jak na taki tytuł free-to-play. Do niebywałego sukcesu jednak jeszcze daleko. Aby zacząć grać w Among Us, musisz zapoznać się z poniższymi informacjami.

W przypadku takiego tytułu jak Among Us, ciężko jest dokładnie określić do jakiego gatunku należy. Naszym zadaniem jest wykonanie szeregu zadań, które mają na celu przygotowanie statku kosmicznego do startu. Ponieważ nie wszystkim zależy na tym, aby nasz statek odleciał, musimy uważać na innych graczy. Musimy pozbyć się wszystkich ukrytych wrogów statku, jeśli chcemy wygrać tę grę.

Among US Download – najlepsza gra 2020 roku!

Na pierwszy rzut oka, gra wydaje się być prosta i łatwa do zrozumienia. Kiedy zaczniesz grać, przekonasz się, że proste wizualizacje kryją bardzo wciągającą i uzależniającą grę, której prawie nie da się odłożyć. Pobranie Among Us nie wymaga od nas szczególnych umiejętności, ponieważ jest to prosta czynność. Do tej gry jest tylko jeden pakiet DLC, ale zawiera on zwierzaka i kilka ciekawych skórek.

Among US Pobierz PC

Mimo daty premiery w 2018 roku, społeczeństwo będzie mogło ją kupić dopiero w 2020 roku. Pandemia COVID spowodowała, że wiele osób zostało w domach, co wymusiło poszukiwanie gry, którą można by się cieszyć w dużym gronie znajomych. Among US jest Przyjemną, dwuwymiarową grą wieloosobową, która nie daje się zakwalifikować do żadnego gatunku. Celem gry jest przygotowanie naszego statku do startu, jednocześnie współpracując i rywalizując z innymi pasażerami. Gra została stworzona i wydana przez niezależną firmę Insidersloth.

Gra Among Us Download jest oglądana z góry, czyli z perspektywy „top-down”, wraz z rozwojem wydarzeń. W tej dziwnej produkcji mamy za zadanie przygotować statek kosmiczny do lotu. Jako grupa wykonujemy różne zadania, dzięki którym zapełniamy określony pasek punktami. Cel ten wymusza współpracę między graczami.

Opis i fabuła pełnej gry Among US

Oprawa wizualna w Among Us Download PC jest prosta i dwuwymiarowa, ale mimo to przyjemna dla oka. Mimo braku zachwytu, sceneria wyraźnie oddaje humorystyczny wydźwięk widowiska.

Among US Do Pobrania

W Among Us możemy grać przez długi czas, ponieważ jest to gra strategiczna. Po kliknięciu przycisku Host od razu możemy rozpocząć grę, określając maksymalną liczbę uczestników, liczbę Impostorów, język używany na czacie oraz mapę, na której będziemy grać. Do wyboru są Skeld, Mira HQ i Polus. Opcjonalnie, jeśli nie chcesz być gospodarzem gry, możesz wybrać opcję Publiczna i przejść do Poczekalni, gdzie możesz rozmawiać z innymi uczestnikami w oczekiwaniu na rozpoczęcie gry.

To właśnie tutaj możesz użyć komputera, aby zmienić wygląd swojej postaci i inne cechy. Pozostałe aspekty gry, takie jak czas przeznaczony na debatę, również można dostosować do własnych potrzeb. Wspomina się także o tym, ile będzie spotkań w trybie awaryjnym, jak długo potrwa głosowanie, jak szybko postacie awansują i jak wiele pracy gracze muszą wykonać w Among Us.

Ze względu na swój charakter online i fakt, że można grać na każdym urządzeniu, które ma połączenie z Internetem, łatwo jest pobrać Among Us dla większości urządzeń. Dodatkowo, wymagana jest dyskusja w grupach. Aby rozpocząć żeglugę na statku, wystarczy kliknąć na Download Among Us, aby pobrać grę na swój smartfon lub komputer.

POBIERZ TERAZ: Among US [PC]

(Ponad 9985 pobrań pliku)

Oficjalny trailer z gry Among US:

Dodaj komentarz